Про компанію Сахавтомат

Хто ми?

ТОВ «ПМУ« Сахавтомат» – одне з найбільших підприємств України, з комплексного проектування, проведення капітального ремонту, виготовлення та монтажу обладнання підприємств з переробки цукрових буряків, створене директором фірми – Яровим Олександром Анатолійовичем у 2007 році.

Компанія ПМУ «САХАВТОМАТ» м. Харків Україна з моменту свого створення до сьогоднішнього дня поетапно розвинулася від постачальника запасних частин і устаткування для цукрових заводів, до організації здатної виконувати контракти з будівництва та запуску цукрових заводів потужністю по готовому цукру понад 1000 тонн/добу з постачанням технологічного в т.ч. великогабаритного устаткування з України і країн Євросоюзу.

Наша стратегiя

САХАВТОМАТ – це сучасна компанія, яка має величезний досвід в області проектування, будівництва та комплексного обслуговування заводів і підприємств різних галузей промисловості під ключ. Ми постійно вдосконалюємо свої бізнес-процеси і йдемо в ногу з часом. Наша робота спрямована на задоволення всіх вимог наших замовників. Завдяки високому професіоналізму керівництва та співробітників САХАВТОМАТ наші клієнти отримують саме ті рішення, які повністю відповідають їх очікуванням. Наша мета закріпити свої позиції і стати лідером на міжнародному та Українському ринках!

Про Сахавтомат та переваги підприємства
Проектування

Розробка всіх розділів будівельних робіт з 3Д моделюванням. Розробка конструкторської документації з технологічного устаткування.

Виробництво

Виготовлення металоконструкцій з подальшою обробкою. Виготовлення та ремонт технологічного обладнання згідно всіх вимог і норм.

Логістика

Перевезення металоконструкцій і складного негабаритного технологічного обладнання на території України і за кордоном.

Монтаж

Виконання монтажу металоконструкцій і обладнання на висоті і у важкодоступних місцях, дотримуючись всіх норм техніки безпеки.

Наша історія

Група компаній «САХАВТОМАТ» має свою історію з 1954 року від моменту створення державного підприємства «САХАВТОМАТ» в м.Києві. З моменту свого створення до сьогоднішнього дня завод «САХАВТОМАТ» в наслідок «Сахавтомат» розвивається від розробника обладнання для цукрових заводів, виробника і постачальника систем АСУ ТП і різних запасних частин для КВП і А, до організації здатної виконувати контракти з проектування, будівництва і запуску цукрових заводів. Компанія «Сахавтомат» неодноразово, успішно виконувала роботи по монтажу, ремонту і наладки дифузійних апаратів.

Монтажні та будівельні роботи «САХАВТОМАТ» виконує не тільки по цукровим заводам, а й при будівництві будівель і споруд загальнопромислового призначення, спортивного призначення, торгові супермаркети. ПМУ «САХАВТОМАТ» - Харків на території України, країн ближнього і далекого зарубіжжя, здійснює роботу в області проектування, будівництва технологічних процесів, розробок нового обладнання, налагодження, виготовлення, ремонту та монтажу обладнання.

Про Сахавтомат та переваги підприємства
Про Сахавтомат та переваги підприємства
Наші переваги
Беремо на себе завдання, які не ризикують брати інші
Оперативно і якісно виконуємо роботу
Ми готові обговорити різні форми співпраці
Невисокі ціни за рахунок власного автопарку
Виконуємо роботи від початку до кінця під ключ
Надаємо гарантію на всі види роботи
Наші ліцензії

Сахавтомат - це ліцензована компанія з безліччю видів робіт, які вирішують завдання повного спектра від проектування до монтажу і ремонту. Ми готові надавати послуги висого качетсва і повного циклу для наших клієнтів.

Контакти