Новини та події компанії

Особливості виробництва та експлуатації зварних балок

05.05.2023, 17:25

Двотаврові зварні балки відрізняються підвищеною міцністю та надійністю. Не дивно, що сьогодні їх активно використовують на різних типах об'єктів. Конструкції можуть бути актуальними під час виконання будівельних робіт на різних типах об'єктів: від житлових до комерційних чи промислових приміщень.

Основні аспекти будівництва ТРЦ та торгових комплексів

22.04.2023, 22:48

Торгові комплекси належать до комерційних будівель, що потребують особливого підходу при проектуванні та безпосередньо будівництві. Оскільки на їх території здійснюватиметься торгівля, важливо, щоб і співробітникам, і покупцям/клієнтам було комфортно перебувати у приміщенні. А тому необхідно продумати все: починаючи від мікроклімату та підтримки оптимальних показників температури чи вологості повітря та закінчуючи внутрішнім плануванням з урахуванням правил логістики та техніки безпеки.

Все про будівництво спортивних споруд

18.04.2023, 17:23

Спорт важливий у житті кожної людини. Саме тому кількість спортивних майданчиків різного призначення стрімко зростає. Більше того, такі об'єкти потрібні і для професійних спортсменів: проведення тренувань, змагань тощо. Спортивні споруди облаштовуються з урахуванням низки вимог. Вони повинні бути добре вентильованими, зберігати оптимальну вологість та температуру повітря всередині. Крім того, важливим є дизайн об'єкта: його внутрішнє та зовнішнє оздоблення, планування.

Етапи організації будівництва промислової будівлі

18.04.2023, 17:13

Процес будівництва промислової будівлі може тривати від кількох тижнів або місяців до 2-3 років. Все залежатиме від обраної технології будівництва, концепції будівництва, складності об'єкту тощо. Чим оптимально обраний метод виконання будівельних робіт, тим швидше вдасться їх виконати. Немаловажним є і підбір будівельних матеріалів, для цього найчастіше використовуються металоконструкції – вони витримують високе навантаження та забезпечують довговічність конструкції у будь-якому кліматі. При цьому незалежно від вибраної технології будівництва процес будівництва промислової будівлі можна розділити на кілька послідовних етапів.

Швидкомонтовані склади: переваги конструкції

14.04.2023, 12:49

Для всіх категорій виробничих об'єктів, а також комерційних будівель можуть знадобитися додаткові приміщення, що дозволяють безпечно та правильно зберігати товар (продукцію чи сировину). Тому наперед необхідно продумати можливість облаштування складських приміщень. Їх зводять з різних будматеріалів, проте останнім часом найпопулярнішим вважається поєднання сендвіч-панелі та металоконструкцій. Склади, що швидко монтуються, облаштовуються в найкоротші терміни, виглядають стильно і здатні прослужити не один десяток років. Давайте детальніше розберемося з усіма перевагами та особливостями такого типу будівель.

Етапи будівництва складу з металоконструкцій

12.04.2023, 12:54

Металоконструкції сьогодні активно застосовується на різних типах будівельних об'єктів, у тому числі для облаштування складських приміщень. Вони дозволяють виконати роботи набагато швидше, відрізняються здатністю витримувати високі навантаження та довговічністю. Використовуючи металоконструкцій, вдається побудувати склади лише за кілька місяців.

Переваги швидкомонтованих будівель

11.04.2023, 15:22

Швидкомонтовані будівлі користуються особливою популярністю. Вони є гідною альтернативою спорудам із цегли, шлакоблоку, газобетону тощо. Головна їх особливість у самій назві – завдяки використанню особливої ​​технології будівництва вдається набагато швидше завершити всі роботи на об'єкті. Тобто будинок, який могли зводити кілька років, тепер буде готовий за кілька місяців.

Як проводиться монтаж металоконструкцій

07.04.2023, 21:07

Давайте розглянемо докладніше, на які етапи ділиться монтаж металоконструкцій і скільки сьогодні коштує ця послуга.

Ми перші в Україні!

04.10.2021, 14:50

Якість і безпека - кредо нашої компанії.

Харківський Зоопарк Відкрито!

27.08.2021, 09:37

Сахавтомат успішно здав обладнання на об'єкті Харківський зоопарк!

Всього результатів: ...