Етапи будівництва складу з металоконструкцій

ПМУ Сахавтомат - Етапи будівництва складу з металоконструкцій

Металоконструкції сьогодні активно застосовується на різних типах будівельних об'єктів, у тому числі для облаштування складських приміщень. Вони дозволяють виконати роботи набагато швидше, відрізняються здатністю витримувати високі навантаження та довговічністю. Використовуючи металоконструкцій, вдається побудувати склади лише за кілька місяців.

При цьому продумати все так, щоб готовий об'єкт відповідав усією вимогою до нього. Головним чином вимогам до правильного зберігання продуктів або сировини.

Основні вимоги до складських приміщень

Складські приміщення класифікують як додаткові споруди. Вони потрібні на промислових чи комерційних об'єктах зберігання великих партій товару різної категорії. Перша та головна вимога до складу – підтримання оптимального мікроклімату. Він визначається виходячи з того, що ви плануєте зберігати всередині. Очевидно, що для зберігання одягу, рослин та продуктів харчування потрібні три різні розрахунки температури повітря, вологості, вентилювання.

 

Які ще особливості складів важливо враховувати перед побудовою:

  1. Як експлуатуватиметься майбутня будівля. Інтенсивність використання складу впливає на його внутрішнє планування, а також вибір будівельних матеріалів.
  2. Вибір будматеріалів. Вони мають бути сертифікованими та якісними. Якщо плануєте зберігати вогненебезпечний об'єкт, додатково використовуйте матеріали, які відповідають усім вимогам пожежної безпеки.
  3. Висота стелі у складі залежить від типу та площі конструкції. У середньому висота стель має бути від 10 метрів. 
  4. Кількість поверхів. Для зручності використання складу у ньому продумує один високий поверх.
  5. Підлогове покриття. За складами часто переміщається спеціальна техніка для розвантаження чи завантаження товару. Підлоги повинні бути ідеально рівними та гладкими, витримувати високі навантаження від самої продукції та до спецтехніки..

І ще одна невелика порада: якщо ви плануєте зводити склад із металоконструкцій, звертайтесь до однієї компанії для всіх видів робіт. Якщо все: від проектування і безпосередньо зборки складів буде виконувати один підрядник, ви зможете бути впевнені в якості виконаної роботи.

Швидкомонтовані будівлі – особивості конструкції та переваги використання  - ЯМПІЛЬ.INFO

Складські приміщення із металоконструкцій: етапи будівельних робіт

Металоконструкції – порівняно недорогий і при цьому надійний, довговічний матеріал, за допомогою якого облаштують складські приміщення. Процес цей зазвичай забирає трохи більше півроку. І то в окремих випадках, якщо є додаткові вимоги або складності на об'єкті. Загалом будівництво складів із металоконструкцій ділиться на кілька послідовних етапів:

  1. Проектування об'єкту. Один із найвідповідальніших етапів робіт, який починається ще задовго до безпосереднього будівництва. Важливо заздалегідь продумати всі особливості майбутнього складу: його площу, форму, тип покрівлі, наявність або відсутність вентиляції, внутрішнє планування, зовнішнє оздоблення. Для цього уточнюється: яка продукція зберігатиметься і який обсяг товару ви плануєте розташовувати на складі. Також необхідно заздалегідь продумати місце для розвантаження та завантаження продуктів. Готовий проект обов'язково необхідно узгодити, у тому числі з відповідними інстанціями.
  2. Підготовчі роботи. Проміжний етап між плануванням та безпосередньо зведенням складу. Має на увазі підготовку території, яку ви попередньо оберете для об'єкта. Оскільки склад зводиться з металоконструкції, для нього зазвичай використовують полегшений фундамент. Проте все залежатиме від конкретного проекту, регіону.
  3. Безпосереднє збирання складського приміщення. Всі металоконструкції, а також сендвіч-панелі або інші матеріали, що використовуються для обшивки, готуються заздалегідь (виробляються, підрізуються під характеристики, задані під час проектування об'єкта). Безпосередньо на території проводиться лише збирання готових елементів. Вони з'єднуються між собою швами чи болтами. Після збирання опорної конструкції з металевих балок починається обшивка складу сендвіч панелями. На останньому етапі встановлюються вікна та двері, продумуються вентиляція..

Багато компаній рано чи пізно стикаються з необхідністю облаштувати склади для зберігання своєї продукції чи виробничої сировини. Оренда складу не завжди правильне рішення. Особливо, якщо ви плануєте зберігати у ньому товар, що потребує особливих умов. Краще заздалегідь продумати індивідуальний проект, що враховує всі ваші вимоги та побажання. Тим більше що склади з металоконструкцій зводяться швидко і, як правило, коштують недорого.

12.04.2023 935