
Особливості виробництва та експлуатації зварних балок
01.01.1970
1 994
Швидкомонтовані будівлі користуються особливою популярністю. Вони є гідною альтернативою спорудам із цегли, шлакоблоку, газобетону тощо. Головна їх особливість у самій назві – завдяки використанню особливої технології будівництва вдається набагато швидше завершити всі роботи на об'єкті. Тобто будинок, який могли зводити кілька років, тепер буде готовий за кілька місяців.
Але навіть окрім швидкого спорудження будівель категорії БМЗ є низка незаперечних переваг. Яких? Про це ми й поговоримо далі.
Будинки, що швидко монтуються, передбачають попередню підготовку каркасу – його збирають на заводі за заздалегідь обумовленими параметрами. Після цього каркас привозять на об'єкт для встановлення. Його обшивають листами, додають утеплювач, оздоблювальні матеріали тощо.
Як обшивка найчастіше застосовуються сендвіч-панелі. Це сучасний легкий та простий у монтажі матеріал, здатний прослужити кілька десятків років.
Особливо актуальні будівлі, що швидко монтуються при облаштуванні різного типу комерційних і промислових приміщень. Такий метод вибирають ті, кому важливо на кілька тижнів з нуля облаштувати готову конструкцію. Наприклад, за технікою БМЗ будують:
При цьому такий підхід є актуальним і для зведення житлових та адміністративних будівель. Тобто використання сендвіч-панелей є універсальним.
Основний плюс швидкомонтованих будівель лежить на увазі - багато хто вибирає такий принцип зведення будівель через можливість отримати готовий результат у найкоротші терміни. Безпосередньо на об'єкті проводяться вже завершальні роботи – основне складання будівлі здійснюється на заводі – там опорні конструкції каркасу монтуються між собою, створюючи «скелет» майбутнього будинку.
Однак за цією перевагою ховається ще низка плюсів використання методу БМЗ:
Технологія швидкомонтованих будівель стає все популярнішою. Головне – знайти команду професіоналів, які використовують надійні високоміцні матеріали та мають досвід роботи за такою методикою. При правильному підході до будівельних робіт та експлуатації об'єкта будівля може прослужити десятки років, зберігши всі свої функціональні особливості та характеристики.