Переваги швидкомонтованих будівель

ПМУ Сахавтомат - Переваги швидкомонтованих будівель

Швидкомонтовані будівлі користуються особливою популярністю. Вони є гідною альтернативою спорудам із цегли, шлакоблоку, газобетону тощо. Головна їх особливість у самій назві – завдяки використанню особливої ​​технології будівництва вдається набагато швидше завершити всі роботи на об'єкті. Тобто будинок, який могли зводити кілька років, тепер буде готовий за кілька місяців.

Але навіть окрім швидкого спорудження будівель категорії БМЗ є низка незаперечних переваг. Яких? Про це ми й поговоримо далі.

Що таке швидкомонтовані будівлі

Будинки, що швидко монтуються, передбачають попередню підготовку каркасу – його збирають на заводі за заздалегідь обумовленими параметрами. Після цього каркас привозять на об'єкт для встановлення. Його обшивають листами, додають утеплювач, оздоблювальні матеріали тощо.

Як обшивка найчастіше застосовуються сендвіч-панелі. Це сучасний легкий та простий у монтажі матеріал, здатний прослужити кілька десятків років.

Особливо актуальні будівлі, що швидко монтуються при облаштуванні різного типу комерційних і промислових приміщень. Такий метод вибирають ті, кому важливо на кілька тижнів з нуля облаштувати готову конструкцію. Наприклад, за технікою БМЗ будують:

 

  • гаражі;
  • теплиці;
  • склади та складські комплекси;
  • торгові площі: криті ринки, супермаркети, гіпермаркети;
  • виробничі цехи та ін.;

При цьому такий підхід є актуальним і для зведення житлових та адміністративних будівель. Тобто використання сендвіч-панелей є універсальним.

Основні переваги швидкомонтованих будівель

Основний плюс швидкомонтованих будівель лежить на увазі - багато хто вибирає такий принцип зведення будівель через можливість отримати готовий результат у найкоротші терміни. Безпосередньо на об'єкті проводяться вже завершальні роботи – основне складання будівлі здійснюється на заводі – там опорні конструкції каркасу монтуються між собою, створюючи «скелет» майбутнього будинку.

Однак за цією перевагою ховається ще низка плюсів використання методу БМЗ:

  1. Висока окупність бізнесу. Якщо у вас з'явилася ідея, її потрібно втілити в життя якнайшвидше. Інакше вона втратить актуальність або нею скористаються ваші конкуренти. Будинки, що швидко монтуються, зводяться за пару місяців. Отже, ви швидше зможете запустити бізнес і, відповідно, раніше отримаєте прибуток.
  2. Відсутність будівельного сміття щодо завершення робіт. При будівництві, наприклад, з цегли залишається величезний обсяг будівельного сміття, яке заважає здійснювати інші види робіт на об'єкті і вимагає особливого підходу до транспортування та утилізації – для цього потрібно задіяти спеціальну техніку. Сендвіч-панелі підрізаються заздалегідь, каркас будинку також обрізається, шліфується та монтується на заводі. А це означає, що сам будівельний процес не залишає зайвого сміття.
  3. Універсальність. Технологія БМЗ дозволяє втілити в життя будь-який ваш задум – такі споруди можуть мати різні форми та габарити. Усі деталі обговорюються заздалегідь: ви розраховуєте площу конструкції, кількість поверхів, форму та планування будівлі, оздоблювальні роботи на об'єкті тощо.
  4. Більш того, швидкий монтаж застосовується для різних категорій будівель: ви можете вибрати такий метод для облаштування торгових площ, складів, цехів, житлових чи допоміжних будівель, дачного будиночка тощо. Установка конструкцій може здійснюватися будь-якої пори року. Оскільки всі роботи з монтажу опор та підготовки елементів (шліфування, підрізування тощо) виконуються на окремому заводі, процес складання не вимагає ідеальних погодних умов – будівлі, що швидко монтуються, облаштовуються в будь-яку пору року і в будь-яку погоду. Крім того, ви зможете суттєво заощадити на оренді спецтехніки, оскільки для встановлення елементів БМЗ не потрібні крани з високою вантажопідйомністю, машини для транспортування будматеріалів, вантажно-розвантажувальна техніка тощо.
  5. При зведенні будівель, що швидко монтуються, використовуються сучасні теплоізоляційні матеріали. Наявність таких утеплювачів дозволяє надалі суттєво заощадити на обігріві будинку – температура повітря залишатиметься комфортною навіть у сильні морози, ізоляційний матеріал надійно зберігає тепло у кімнатах, не пропускає холодне повітря з вулиці.

Технологія швидкомонтованих будівель стає все популярнішою. Головне – знайти команду професіоналів, які використовують надійні високоміцні матеріали та мають досвід роботи за такою методикою. При правильному підході до будівельних робіт та експлуатації об'єкта будівля може прослужити десятки років, зберігши всі свої функціональні особливості та характеристики.

11.04.2023 480