Швидкомонтовані склади: переваги конструкції

ПМУ Сахавтомат - Швидкомонтовані склади: переваги конструкції

Для всіх категорій виробничих об'єктів, а також комерційних будівель можуть знадобитися додаткові приміщення, що дозволяють безпечно та правильно зберігати товар (продукцію чи сировину). Тому наперед необхідно продумати можливість облаштування складських приміщень. Їх зводять з різних будматеріалів, проте останнім часом найпопулярнішим вважається поєднання сендвіч-панелі та металоконструкцій. Склади, що швидко монтуються, облаштовуються в найкоротші терміни, виглядають стильно і здатні прослужити не один десяток років. Давайте детальніше розберемося з усіма перевагами та особливостями такого типу будівель.

Особливості та види швидкомонтованих складів

Швидкомонтовані склади облаштовуються з використанням металоконструкцій. Особливий принцип будівництва дозволяє замовити будівництво таких приміщень під ключ, що помітно спрощує життя замовникам. Вам не доведеться відстежувати всі етапи, включаючи купівлю матеріалів, перевірку їх якості та кількості, організацію транспортування матеріалів та будівельної техніки на об'єкт. Основний етап, до якого варто включитись замовнику – проектування майбутнього складу. Тоді й визначаються його особливості: площа, форма, внутрішнє планування, додаткові нюанси. Характеристики складських приміщень залежатимуть від того, які продукти чи сировину ви плануєте зберігати. Основу будівлі складають несучі металоконструкції, також можуть встановлюватися додаткові опори, якщо склад відрізняється великою площею. Стіни обшиваються спеціальними матеріалами, можна використовувати теплоізоляцію. За принципом будівель, що швидко монтуються, вдається облаштувати склади різних типів:

  1. Холодні, що підтримують низьку температуру. Підходять для зберігання деяких продуктів харчування, лікарських засобів тощо.
  2. Теплі з продуманою теплоізоляцією та, можливо, додатковим обігрівом.

Вже з назви зрозуміло, що монтаж складів, що швидко зводяться - процес, що не забирає багато часу. Більше того, він не забирає багато сил, не вимагає оренди спеціальної будівельної техніки, купівлі дорогих рідкісних матеріалів. Це дозволяє помітно заощадити на зведенні складу.

Переваги швидкомонтованих складів

Більшість замовників сьогодні вибирають для себе саме склади, що швидко зводяться, переваги таких конструкцій очевидні і незаперечні:

  1. Низька ціна швидкозведених складів пояснюється використанням недорогих будматеріалів: сендвіч панелі набагато дешевші за цеглу, металоконструкції також не коштують дорого.
  2. Швидке будівництво будівлі. Від моменту проектування до здачі складу в експлуатацію проходить не більше 3-4 місяців. У деяких випадках (якщо є складнощі чи додаткові вимоги) склади облаштовуються за 5-6 місяців, але не довше.
  3. Можливість транспортувати склад, швидко розібравши його і зібравши заново, наче конструктор.
  4. Якщо вибирати хороші сендвіч панелі, приміщенню не потрібне зовнішнє оздоблення. Можливість облаштовувати склади, незалежно від погоди за вікном та пори року..

Складські будівлі і споруди від TENT.UA будівництво швидкомонтованих  модульних будівель, споруд.: продаж, ціна у Києві. Виробничі будівлі від

А чи є мінуси таких конструкцій?

Не зовсім правильним буде перерахувати так багато переваг (які швидкобудуюємі склади отримали цілком заслужено) і не вказати деякі недоліки подібних конструкцій. Тільки комплексно розглянувши такий тип споруд, ви зможете прийняти остаточне рішення і визначитися: чи підходить вам використання сендвіч-панелей для зведення складських приміщень і ангарів. Серед недоліків конструкції вказують:

  1. Порівняно невеликий термін експлуатації. У середньому будівлі, що швидко монтуються, можуть прослужити до 25 років, коли мова заходить про складські приміщення. У той час як аналогічні конструкції з інших будматеріалів, наприклад з цегли служать в 2 рази довше.
  2. Не найбезпечніший варіант для сейсмонебезпечних регіонів.
  3. Не рекомендують встановлювати склади з металоконструкцій за принципом швидкомонтованих будівель у прибережній зоні.

Швидкомонтовані склади сьогодні стали поширеним типом будівель, оскільки монтуються в найкоротші терміни і мають всі необхідні для зберігання продукції або сировини характеристики. Ви можете заздалегідь продумати все: від вентиляції до утеплення та встановлення додаткового шару, що підвищує пожежну безпеку. Більше того, поєднання сендвіч-панелей та металоконструкцій виглядає стильно та лаконічно – у таких складів сучасні продуманий дизайн. Ну і головне – вони коштують набагато дешевше за аналогічні споруди з інших будівельних матеріалів. При цьому всі можливості та правила для зберігання товару, включаючи його захист від атмосферних явищ – на висоті.

14.04.2023 1 216