ОДО «Новоіванівський сахарний завод»

Короткий опис

Модернізація ТДВ «Новоіванівський цукровий завод»

Що було виконано

Роботи з модернізації ТДВ «Новоіванівський цукровий завод» почалися в квітні 2017р з розробки проектної документації на кожен етап модернізації. Будівельно-монтажні роботи почалися з демонтажу випарного-апарату А2-ППВ-2120 вагою 50,16 тн з «Веселоподільський сах. заводу »(смт. Семенівка, Полтавська обл.). ТОВ «ПМУ« Сахавтомат »має великий досвід по демонтажу з наступним монтажем спеціального б \ у обладнання вагою більше 90 тн. На все обладнання, яке пройшло у нас капітальний ремонт і було нами змонтовано, ми надаємо гарантію якості.

Виробництво робіт по демонтажу випарного апарату полягало в демонтажі апарату з будівлі із збереженням цілісності парової камери.

Перед демонтажем були частково демонтовані несучі колони, замість яких були виготовлені і змонтовані нові несучі колони, створивши таким чином прохід для вивезення демонтованого апарату на вулицю.

Апарат вагою 50,16 тн був розрізаний на три частини, кожна з яких була опущена з відм +7,2000 на відм +0,000, далі горизонтально переміщена по коридору на відстань 32 м за допомогою електричних лебідок, систем поліспастів і завдяки дослідної бригаді співробітників ТОВ «ПМУ« Сахавтомат ».

Випарної апарат А2-ППВ-2120 був занурений на автоплатформи і доставлений на територію ТДВ «Новоіванівський цукровий завод».

На «Новоіванівському цукровому заводі» апарат зібрали і змонтували готовим блоком на заздалегідь підготовлену металеву раму.

Після монтажу, апарат почистили, підключили, прогідравілі і здали в експлуатацію.

Підключався апарат за новою технологічною схемою, яка передбачала повну пере комунікацію діючих випарних апаратів.

Паралельно з мотичним роботами по установці випарного апарату, проводилися подальші роботи по модернізації «Новоіванівського цукрового заводу». Були замінені два вакуум апарату і доданий один новий.

Обв'язка вакуум апаратів була проведена в рекордні терміни завдяки досвідченому колективу ТОВ «ПМУ« Сахавтомат ».

Силами нашого підприємства був виготовлений і змонтований новий утфельної підігрівач. Виготовлення уфельних підігрівачів, ТОВ «ПМУ« Сахавтомат »виробляє за власне-розробленим ТУ. Ми гарантуємо якість і надійність наших виробів. Завдяки більш раціональному використанню тепла окупність наших уфельних підігрівачів складає один сезон цукроваріння.