ПП «Наркевичський с.з.» Хмельницька обл.

Короткий опис

Проектування і будівництво жомосушильного комплексу зі складом гранульованого жому об'ємом 8000 тонн.

Що було виконано

У вересні 2016 р ТОВ «ПМУ« Сахавтомат »надав фахівцям ТОВ фірма« Астарта-Київ »калькуляцію і план проведення робіт з проектування та будівництва жомосушильного комплексу потужністю 400 тн бурячного жому на добу зі складом гранульованого жому обсяг 8000 тн гранульованого жому на території ПП« Наркевичський цукровий завод ». На вимогу замовника обладнання для жомосушильного комплексу застосовувалося б \ у, наявне на території заводу.

Будівництво жосушільного комплексу на ПП «Наркевичський цукровий завод» почалося в березні 2017 р Були знесені старий склад та інші споруди. Будівництво ускладнювалося поганим геологічною будовою грунтів основи. Демонтовані старі фундаменти. Більше 6000 м3 ґрунту були вивезені.

У січні 2017 роки після ретельного обстеження фахівцями ТОВ «ПМУ« Сахавтомат »наявного заводу б / у устаткування, був підписаний договір на ремонт б \ у обладнання. Демонтаж і перевезення обладнання жомосушильного відділення (сушильний барабан, камера вивантаження, топки, норії, циклони) був проведений силами замовника. Більше половини демонтованого обладнання знаходилося в непридатному для монтажу стану через металобрухту. Завдяки наявності сучасного металообробного обладнання ТОВ «ПМУ« Сахавтомат »взявся за відновлення старого металобрухту.

На початку травня 2017 р ТОВ «ПМУ« Сахавтомат »представив замовнику відреставроване і модернізоване обладнання. Були відремонтовані всі електродвигуни, редуктори, транспортери. Виготовлені нові тічки, бункера. Відреставровано жомосушильна барабани, заново виготовлені білячі колеса, виготовлені нові циклони і камера вивантаження.

 

Будівельно-монтажні роботи велися в кілька змін паралельно з видачею проектної документації.

У серпні 2017 року «Сахавтомат» розпочав монтаж обладнання КВПіА та прокладання електромереж. Оперативно було вирішено питання про необхідність будівництва нової трансформаторної підстанції.

За період 210 календарних днів було виготовлено та змонтовано 800 т метало конструкцій і 300 т обладнання.

Завдяки великому досвіду і грамотній роботі складу інженерів ТОВ «ПМУ« Сахавтомат »- Марченко А.Л., Ткаченко А.В., Макуха А.А., наладчика Клименко Д.В., у вересні 2017 р все технологічне обладнання було змонтовано і запущено в термін, з економією для замовника 20% від розрахункової суми загального запланованого бюджету будівництва.

03 жовтня 2017р були завантажені і відправлені перші вагони з гранульованим жомом.