ПП «Жданівський цукровий завод»

Короткий опис

Будівництво нової станції пресування жому з установкою двох жомопрессов типу BabbiniPB22Sсогласно проекту ТОВ «Теплоком»

Що було виконано

У 2018 році нами був виграний тендер на: «Будівництво нової станції пресування жому з установкою двох жомопрессов типу BabbiniPB22Sсогласно проекту ТОВ« Теплоком »на об'єкті ПП« Жданівський цукровий завод ». Складність проекту полягала в будівництві в стислі терміни, яких необхідно влаштовувати пальового поля через особливості геології і перерахунку частини конструкцій через дорожнечу виробництва.

Роботи були розпочаті в травні місяці з розмітки майданчика і пристрої пальового поля. Нами було влаштовано 65 паль діаметром 360 мм і глибиною до 11 м. Роботи виконувалися без зупинки: безперервна подача бетону і армакоркасов.

Після випробування паль були виконані фундаменти і наші фахівці приступили до монтажу металоконструкцій. Частина металоконструкцій була перерахована проектною групою «Сахавтомат» і узгоджена з ген. проектувальником.

01 серпня прибув перший жомопресс з Італії. До даного часу були по максимум підготовлені конструкції. Жомопресс чітко змонтували в своє проектне положення. Налагодження виробляли італійський наладчик разом з наладчиком ТОВ «ПМУ« Сахавтомат ». Другий жомопресс прибув 02 вересня і також був відразу змонтований і налагоджений.

14 вересня всі обладнання, основні конструкції були змонтовані і передані заводу для проведення пусконалагоджувальних робіт.

Не можна не відзначити професіоналізм молодої команди на чолі з начальником ділянки Ткаченко Олександра і майстра дільниці Марченко Максима. Будівельний ділянка була грамотно сформований, використовувалися сучасні методи монтажу конструкцій. Щільна і плідна робота з проектною групою «Сахавтомат» принесла суттєву економію коштів, закладених Замовником на будівництво жомопресової відділення.

Завдання директора ТОВ «ПМУ« Сахавтомат »- Ярового Олександра Анатолійовича з пуску жомопрессовогоотделенія у встановлений термін - виконана.