Удосконалення ОДО «Новоіванівський сахарний завод»

Короткий опис

Модернізація ТДВ «Новоіванівський цукровий завод»

Що було виконано

Модернізація «Новоіванівського цукрово заводу» включала також будівництво додаткової паточной ємності об'ємом 3000 м3 патоки. З метою економії був реалізований проект по демонтажу старої (Б \ у) ємності з «Веселоподільський сах. заводу »(смт. Семенівка. Полтавська обл.), з частковою заміною зношених елементів ємності (дах) і монтажем на території« Новоіванівського сах завод ». При покупці і монтажі б \ у ємностей замовник економить 30% фінансових вкладень. ТОВ «ПМУ« Сахавтомат »володіє інформацією про продаваних б \ у ємностях для зберігання патоки на території країни, місткістю до 10 000 тн патоки. Патокового ємності можна використовувати для зберігання нафтопродуктів, тому що питома вага патоки вище нафтопродуктів.

Паралельно з монтажем демонтованих елементів, на території заводу виготовлялися відсутні елементи ємності (верхній пояс, покрівля).

Монтаж ускладнювався погіршенням погодних умов: дощем і сильним вітром. Роботи велися в дві зміни.

ТДВ «Новоіванівський цукровий завод» розпочав сезон цукроваріння за запланованою датою.

Колектив монтажників ТОВ «ПМУ« Сахавтомат »під керівництвом: Блудова І.А., Яременко О.С., Пожидаєва А.В. на чолі з бригадирами Соколик М., Харітонцев І., Вязун Г., Костенюк Н., Момот А., Кирницької І., Кривобок П., в черговий раз показали високу якість і швидкість робіт.