MAN Palfinger PK-15000

Короткий опис

від днів

від 700 ₴

Сьогодні кожен процес на будівництві, чи у будь-якій іншій галузі, вимагає автоматизування. Кран-маніпулятор - це незамінна річ для автоматизування та пришвидшення робіт з завантаження та розвантаження будь-чого. Використання крана-маніпулятора дозволяє полегшити роботу працівникам, заощадити багато часу та пришвидшити процес робіт Кран-маніпулятор - це вдале поєднання в одному корпусі можливостей вантажного автомобіля та автокрана. Наявність на будівельному майданчику такої техніки значно скорочує загальний час будівництва та економить людський ресурс. ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» надає послуги крана-маніпулятора вантажопідйомністю 10т на території Харкова та Харківської обл.

Про техніку

Кран-маніпулятор призначений для:

  • завантажувальних робіт;
  • транспортування;
  • розвантажувальних робіт.

 

Ця функціональність робить кран-маніпулятор незамінним помічником на будівництві. Саме тому оренда такої спецтехніки дуже популярна в останні роки.

 

Кран-маніпулятор використовують для полегшення процесу транспортування. Його використовують для переміщення будівельних матеріалів, контейнерів, кіосків, виробничого устаткування та ін.

 

ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» надає послуги оренди крана-маніпулятора вантажопідйомністю 10т в межах Харкова та Харківської обл. 

 

Кран-маніпулятор MAN Palfinger PK-15000 вантажопідйомністю 10т

має такі характеристики: 

  • стріла довжиною 8м;
  • вантажопідйомність стріли 4 т під собою, на повному вильоті - 1 т;
  • габарити кузова: 7,5 м довжина,  2,4 м ширина. 

 

Замовник може здійснити оплату:

  • готівкою;
  • безготівковий рахунок без урахування ПДВ.

 

Наші фахівці мають великий досвід у роботі на подібного роду спецтехніці.  Кран  проходить регулярний огляд, завжди знаходиться в ідеальному стані, готовий до роботи.

Ми дорожимо своєю репутацією і довірою клієнтів, тому гарантуємо виконання умов договору в чітко встановлені терміни. Для зручності наші фахівці ще на етапі укладання договору обговорюють і затверджують план майбутніх робіт. Девіз нашої компанії: МАКСИМАЛЬНАЯ ОПТИМІЗАЦІЯ КОШТІВ ІНВЕСТОРІВ З МАКСИМАЛЬНО КОРОТКИМ ТРИВАЛІСТЮ ПОВЕРНЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ.