Оренда крану скг 63/100 за доступною ціною

Короткий опис

від 31 дня

від 1000 ₴

Кран СКГ 63/100 - це монтажний дизель-електричний стрілочний повнопривідний самохідний гусеничний кран з вбудованою електричною станцією і вантажопідйомністю до 63 т (для спец виконання - 100 т). Кран СКГ 63/100 підійде для виконання будь-якої складності: монтажні роботи, вантажні роботи, переміщення важкого обладнання, будівельні роботи, підйом вантажів на висоту і т.д. Ми надаємо кран СКГ 63/100 для оренди по всій території України та сусідніх країн.

Про техніку

Для проведення будівельних робіт на різних типах об'єктів: промислових, житлових чи комерційних будівель, потрібна спеціальна техніка. У тому числі й крани, здатні піднімати важкі вантажі, транспортувати їх територією та здійснювати монтажні роботи на об'єкті. Одним із найуніверсальніших варіантів вважається гусеничний кран 100 тонн, оренда його дозволяє отримати у своє розпорядження універсальну машину, необхідну на будь-якому етапі будівельних та монтажних робіт. ТОВ «Сахавтомат» здає в оренду будівельну техніку для виконання вантажних та монтажних робіт. Ми доставляємо обладнання та машини в будь-який регіон України та працюємо у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі тощо. Гусеничний кран 100 тонн – це функціональна техніка, яка здійснює роботи будь-якої складності.

Характеристики та особливості самохідного гусеничного крана 63/100

Кран СКГ 63/100 призначений для виконання різного типу робіт: монтажних, вантажних, розвантажувальних, транспортувальних, будівельних. Повна його назва: монтажно-будівельний дизель-електричний повнопривідний самохідний гусеничний кран. За маркуванням зрозуміло, що вантажопідйомність такої машини становить 63 тонни. При цьому для спеціалізованого виконання кран може піднімати до 100 тонн вантажу. Працювати кран може від дизельного двигуна, а також електричної мережі, що дозволяє використовувати його на різних етапах будівельних робіт і на всіх категоріях об'єктів. Серед основних технічних характеристик, якими володіє машина:

 • швидкість пересування – 0,75 км/год;
 • швидкість підйому вантажів максимальної ваги – 3,27 м/хв;
 • радіус, здатний описуватись хвостовою частиною – 4550 мм;
 • потужність у кінських силах – 150;
 • частота обертання двигуна – 1500 об/хв;
 • тиск на робочу поверхню – 1,5 кгс/см2.

Переваги оренди крана СКГ 63/100

Не завжди для виконання будівельних і монтажних робіт необхідно купувати спецтехніку. Оренда в такому плані – вигідніше та вдале рішення. Вона дозволяє отримати у своє розпорядження різні категорії транспорту на потрібний термін. ТОВ «Сахавтомат» не просто пропонує оренду крана, вантажопідйомністю 63 тонни. У нас також працюють досвідчені машиністи, які знають усі правила безпеки та специфіку роботи на таких машинах. Орендуючи СКГ 63/100, ви отримуєте низку переваг:

 • Економія коштів. Будівельна техніка коштує дуже дорого. Особливо – сучасна, якісна та безпечна. Оренда коштуватиме набагато дешевше.
 • Повний комплекс послуг. Ми також здійснюємо транспортування техніки, її обслуговування. Додатково можна замовити послуги машиніста крана. Після закінчення терміну оренди ми самі заберемо кран із ділянки.
 • Можливість використання техніки стільки, скільки вам потрібно. Ви самі визначаєте тривалість оренди, за потреби можете продовжувати її (якщо на ділянці виникли непередбачені ситуації).

Чому саме ТОВ «Сахавтомат»

ТОВ «Сахавтомат» пропонує вигідні та лояльні умови оренди СКГ, вантажопідйомністю 63 тонни. Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на:

 • Професійний підхід – команда досвідчених фахівців допомагає з вибором спецтехніки, надає всі рекомендації щодо роботи на ній;
 • Комплекс завдань – від транспортування крана до послуг машиніста;
 • Виконання всіх робіт у заздалегідь обумовлений термін – машина буде на об'єкті вчасно;
 • Індивідуальний підхід з урахуванням усіх ваших вимог та побажань.
 • Досвід машиністів. У нашому штаті працюють фахівці, які знають, як поводитися зі спеціальною технікою, мають досвід роботи на будівельних майданчиках різної категорії, враховують усі правила та техніку безпеки на об'єкті.
 • Крани регулярно проходять техобслуговування. відповідають усім нормам безпеки та стандартам якості. Ви можете бути впевнені, що машина повністю справна і здатна якісно виконувати поставлене перед нею завдання.
Скільки коштує оренда крана СКГ 63/100

Чимало замовників цікавляться, скільки коштує взяти в оренду кран СКГ 63/100? Ціна послуги залежатиме від ряду факторів:

 • тривалість оренди – ви можете отримати будівельну техніку терміном на кілька тижнів або місяців (з можливістю продовження користування);
 • умови роботи – це додаткові побажання, включаючи, наприклад, послуги машиніста ТОВ «Сахавтомат».

ТОВ «Сахавтомат» гарантує чесне та прозоре ціноутворення. При необхідності ми надсилаємо прайс на всю будівельну техніку, щоб ви могли ознайомитися з ціновою політикою компанії. Також можна замовити послугу безкоштовного розрахунку. Просто залиште заявку на сайті – наші спеціалісти зв'яжуться з вами для уточнення всіх деталей та після погодження замовлення вважають точну вартість оренди.

Як замовити оренду крана СКГ 63/100

Кран СКГ 63/100 – сучасна будівельна техніка, без якої не обійтись на будь-якому етапі робіт. Головне – вивчити технічні характеристики машини, щоб зрозуміти, чи підходить вона під виконання конкретних завдань. Наші фахівці консультують з усіх питань, що вас цікавлять, і допомагають підібрати спецтехніку, виходячи з усіх ваших вимог і побажань. Щоб замовити оренду крана та погодити всі деталі: тривалість використання техніки, додаткові умови, зателефонуйте за номером телефону, вказаним на нашому сайті. Ви також можете зв'язатися з нами в неробочий час. Для цього залиште заявку, в якій обов'язково вкажіть:

 • ваше ім'я та прізвище;
 • номер телефону для зворотного зв'язку.

Наші менеджери передзвонять вам у найкоротші терміни. ТОВ «Сахавтомат» - це команда спеціалістів та величезний вибір будівельної техніки різного призначення. Ми гарантуємо якість та безпеку машин, регулярно проводимо техогляд та маємо на руках усі необхідні документи.