Оренда MAN Palfinger PK-16000 за доступною ціною

Короткий опис

від днів

від 700 ₴

Оренда маніпулятора MAN Palfinger PK-16000 по всій Україні. Для підбору та замовлення спецтехніки зв'яжіться з нашим менеджером зручним для Вас способом

Про техніку

Процес завантаження та розвантаження будь-чого виймає багато часу та сил, якщо проводиться вручну. Для того, щоб значно полегшити роботу, використовують спеціальні крани-маніпулятори. Завдяки подібній спецтехніці, ви значно пришвидшите час виконання роботи та прикладете набагато менше зусиль. 

 

Кран-маніпулятор - це вигідне поєднання в одному корпусі можливостей вантажного автомобіля та автокрана. 

 

Наявність на будівельному майданчику такої техніки значно скорочує загальний час будівництва та економить людський ресурс. 

 

ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» надає послуги крана-маніпулятора вантажопідйомністю 15т на території Харкова та Харківської обл.

 

За допомогою крана-маніпулятора можна виконувати не лише вантажно-розвантажувальні роботи, а й транспортування. Ряд важливих особливостей, якими наділений кран-маніпулятор, робить його незамінним помічником на будівництві. Саме тому оренда такої спецтехніки дуже популярна в останні роки. 

 

Кран-маніпулятор значно спрощує процес транспортування будівельних матеріалів, контейнерів, кіосків, виробничого устаткування та ін. Без нього не обійтися у тих випадках, коли звичайні вантажні автомобілі не здатні впоратись з поставленими задачами. 

 

ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» надає послуги оренди крана-маніпулятора вантажопідйомністю 15т в межах Харкова та Харківської обл. 

 

Кран-маніпулятор MAN Palfinger PK-16000 вантажопідйомністю 15т

має такі характеристики: 

  • стріла довжиною 10 м;
  • вантажопідйомність стріли 5 т під собою, на повному вильоті - 1 т;
  • габарити кузова: 6,5 м довжина,  2,4 м ширина. 

 

Оплата послуги оренди можлива двома способами:

  • готівкою;
  • безготівковий рахунок без урахування ПДВ.

 

Наші фахівці виконують роботу професійно та швидко.  Техніка проходить регулярний огляд, крани завжди знаходяться в ідеальному стані, готові до роботи.

 

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що оренда крана-маніпулятора дасть можливість заощадити на наймі робочих, скоротити витрати на паливні ресурси та транспортування.

Ми дорожимо своєю репутацією і довірою клієнтів, тому гарантуємо виконання умов договору в чітко встановлені терміни. Для зручності наші фахівці ще на етапі укладання договору обговорюють і затверджують план майбутніх робіт. Девіз нашої компанії: МАКСИМАЛЬНАЯ ОПТИМІЗАЦІЯ КОШТІВ ІНВЕСТОРІВ З МАКСИМАЛЬНО КОРОТКИМ ТРИВАЛІСТЮ ПОВЕРНЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ.