Демонтаж устаткування

Короткий опис

Фахівці ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» проводять демонтаж промислового обладнання з гарантією його збереження для використання в іншому місці. Наша компанія працює у цій сфері більш ніж десять років і встигла накопичити цінний досвід, який дозволяє демонтувати обладнання вагою до 150 тонн з закритого цеху без застосування супер важких кранів. Ми надаємо демонтажні послуги для різних галузей промисловості. За проханням клієнта, ми можемо виконати повний комплекс робіт з демонтуванням, перевезенням і вантажно-розвантажувальними роботами цілого виробництва. ТОВ «ПМУ« Сахавтомат» є лідером на українському ринку з демонтажних робіт, адже наші фахівці проходять спеціальне навчання та володіють усіма навичками, необхідними для якісного виконання роботи.

Що ми пропонуємо

Якщо Ви хочете замінити застаріле обладнання на новітнє, або плануєте переїхати на іншу локацію, то Вам не обійтись без якісних послуг наших фахівців. 

Демонтаж обладнання - це комплекс робіт з розбору та транспортування великогабаритної важкої промислової апаратури. 

Процес демонтування складається з декількох етапів:

Демонтаж. Усе необхідне устаткування вимикається від мережі, організовується часткове або повне розбирання. На цьому етапі необхідно вибрати маршрут транспортування.

Перевезення обладнання. Ми використовуємо такелажні механізми, які дозволяють транспортувати промислові станки та інше обладнання вагою до 150 тонн.

Монтаж і установка устаткування на новому місці. Монтаж технологічного обладнання потребує залучення великої кількості фахівців: слюсарів-монтажників, зварювальників, висотників, електриків, інженерів-електроніків і т.д. 

Ми спеціалізуємося не лише на перевезенні окремих агрегатів чи верстат. Якщо Вам необхідно перевезти завод або підприємство, ми до Ваших послуг.

Ми працюємо з економічними такелажними пристроями, які споживають невелику кількість ресурсів. 

Якщо Ви плануєте замовити послуги демонтажу, наш фахівець зробить для Вас розрахунок вартості робіт. Оцінка вартості відбувається, частіше за все, після виїзду на місце демонтажу. Наш інженер, який має великий досвід і знайомий з усіма тонкощами процесу, оцінить обсяг робіт.