Професійний демонтаж промислового обладнання

Короткий опис

Демонтаж устаткування різного плану: харчового, хімічного та ін. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Перш ніж встановлювати нове обладнання, необхідно демонтувати та забрати з території застарілі машини та установки. При цьому тут важливо дотримуватись правил та стандартів – вся техніка демонтується у кілька послідовних етапів під контролем спеціаліста. ТОВ «Сахавтомат» здійснює монтаж та демонтаж обладнання на різних типах об'єктів. Ми використовуємо власний автопарк, проводимо всі види робіт із встановлення та демонтажу техніки різної категорії та індивідуально підходимо до кожного замовлення. ТОВ «Сахавтомат» - це досвід будівельних, монтажних та демонтажних робіт довжиною понад 15 років. Наші фахівці знають, як розібрати техніку, що вийшла з ладу, швидко і без проблем. Ми працюємо по всій території України та надаємо послуги з демонтажу у Харкові, Києві, Одесі, Дніпрі, Сумах тощо.

Коли потрібний демонтаж технологічного обладнання

Під демонтажними роботами мають на увазі розбирання та вивіз технологічного обладнання, яке стало непридатним і більше не може виконувати поставленого перед ним завдання. Також така послуга актуальна, наприклад, при переїзді промислового об'єкта – важливо розібрати техніку таким чином, щоб вона підлягала подальшому збиранню та змогла продовжувати працювати на такому ж рівні. Саме тому демонтаж/монтаж обладнання варто довірити професіоналам, які:

 • використовують сучасні технології;
 • знають принципи роботи будь-якої промислової та будівельної техніки;
 • ретельно готуються до монтажу або демонтажу конструкцій та обладнання, проводять у тому числі підготовчі роботи на об'єкті;
 • здійснюють весь комплекс завдань, включаючи також вивезення старого обладнання.

ТОВ «Сахавтомат» займається як установкою технологічного устаткування різних типах промислових об'єктів. Ми також несемо всю відповідальність і за правильний демонтаж машин та установок, гарантуємо всі види робіт і пропонуємо послуги кваліфікованих майстрів. Ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє демонтувати із закритих цехів техніку вагою до 150 тонн. І головне – проводимо всі роботи швидко у заздалегідь обумовлені терміни.

Чому варто довірити монтаж та демонтаж обладнання саме нам?

Монтаж промислового обладнання, виконаний згідно з нормами безпеки та стандартами якості, дозволяє коректно виконувати будь-які поставлені перед ним завдання, робить техніку довговічною та корисною. Правильний демонтаж також важливий, оскільки всі установки, що знаходяться на промислових об'єктах, зазвичай:

 • досить важкі: довірити розбір вантажникам вручну – це означає затягнути процес на кілька тижнів або навіть місяців;
 • великогабаритні та вимагають подальшого транспортування із задіяним вантажного транспорту;
 • складні та складаються з десятків різних елементів, які потрібно послідовно від'єднати один від одного.

ТОВ «Сахавтомат» здійснює демонтаж та монтаж важкого обладнання вже понад 10 років. Нам точно можна довірити завдання будь-якого обсягу та складності. Співпрацюючи з ТОВ «Сахавтомат», ви можете розраховувати на низку переваг:

 • максимально вигідна вартість та лояльне ціноутворення для постійних клієнтів;
 • використання власного устаткування оптимізації всіх процесів;
 • можливість здійснити монтаж та демонтаж під ключ;
 • великий досвід робіт із різним типом промислової техніки;
 • послуги кваліфікованих фахівців, готових виконувати завдання будь-якого обсягу та складності.

Етапи демонтажу обладнання

Як здійснюється сьогодні демонтаж обладнання? У кілька послідовних етапів:

 • Підготовчі роботи, під час яких фахівці ознайомляться з усіма об'єктами демонтажу, виконують відповідні розрахунки та складають план робіт.
 • Повне розбирання техніки, що здійснюється після її відключення.
 • Етап логістичних робіт: необхідно скласти оптимальний маршрут транспортування обладнання.
 • Перевезення техніки із використанням такелажних механізмів.
 • Встановлення обладнання на його новому місці роботи.
Скільки коштує монтаж та демонтаж обладнання

Перед встановленням нової техніки або для транспортування робочих установок важливо провести демонтаж обладнання, ціна його залежатиме від ряду факторів:

 • кількості техніки, яка потребує встановлення чи демонтажу;
 • термінів виконання завдань;
 • складності робіт на об'єкті - деяке обладнання має особливі вимоги до збирання або розбору;
 • додаткових вимог та побажань замовника.

ТОВ «Сахавтомат» заздалегідь розраховує вартість демонтажу обладнання, дозволяючи вам дізнатися про остаточну ціну та спланувати бюджет на всі роботи. Ви можете замовити безкоштовний розрахунок, залишивши заявку на нашому сайті. Також наші менеджери на запит надсилають прайс. Врахуйте, що індивідуальні побажання розраховуються окремо у телефонному режимі.

Як замовити послуги з демонтажу техніки

Демонтаж та встановлення промислового обладнання – процеси, які мають виконувати кваліфіковані спеціалісти. ТОВ «Сахавтомат» – компанія, якій ви можете довірити завдання будь-якої складності. Ми гарантуємо відповідальний та індивідуальний підхід, враховуємо всі ваші вимоги та побажання та використовуємо власне автоматизоване обладнання, що дозволяє виконувати роботи швидко та якісно. Щоб замовити послуги з демонтажу промислового обладнання або його встановлення, зателефонуйте, вказаному на нашому сайті. Ми приймаємо дзвінки щодня по буднях з 08:00 до 17:00. Щоб зв'язатися з нами у неробочий час, залиште заявку на сайті. Менеджери ТОВ "Сахавтомат" зв'яжуться з вами для обговорення всіх деталей. довіряйте демонтаж обладнання професіоналам, щоб бути впевненими у готовому результаті і не переживати про те, чи будуть дотримані всі вимоги до розбору промислової техніки