Професійне виготовлення металоконструкцій

Послуга Професійне виготовлення металоконструкцій від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Майже жодне сучасне будівництво не обходиться без використання металоконструкцій. ТОВ «ПМУ «Сахавтомат» виконує виготовлення металоконструкцій за кресленнями серії КМ. Наші досвідчені фахівці зможуть розробити всю необхідну конструкторську документацію, складуть проект та узгодять із замовником усі деталі. При розробці проекту ми враховуємо практичне призначення майбутньої металоконструкції, експлуатаційні характеристики та особливості монтажу. Виготовлення металоконструкцій – відповідальна справа, оскільки вони часто є основою майбутньої будівлі, виконують несучі функції.

Металоконструкції (Харків) сьогодні використовуються на різних етапах будівельних робіт, у тому числі і як несучі елементи майбутньої споруди. Тому важливо знайти перевіреного виробника, який гарантує високу якість продукції та її відповідність усім нормам та стандартам. ТОВ «Сахавтомат» – завод металоконструкцій (Харків), який пропонує широкий асортимент продукції різного призначення та відповідально підходить до кожного замовлення. Ми виготовляємо металоконструкції за кресленнями КМ, дотримуємося всіх норм та стандартів та займаємося оформленням всієї необхідної конструкторської документації. Команда фахівців ТОВ «Сахавтомат» працює на всій території України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса тощо. Виготовлення металоконструкцій здійснюється після погодження із замовником усіх деталей: уточнюється призначення продукції, її габарити, додаткові характеристики тощо.

Переваги використання металоконструкцій

Виготовлення металоконструкцій (Харків) замовляють все частіше, вони вже давно витіснили залізобетонні аналоги, які використовуються для аналогічних робіт. Забудовники активно використовують їх у різних етапах будівництва. Насамперед через величезну кількість переваг:

 • Невелика вага. Звісно, у порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Це помітно полегшує процес транспортування деталей та монтаж металоконструкцій. Більше того, вони можуть поєднувати невелику вагу з високими показниками надійності та міцності.
 • Швидкий процес створення конструкцій. Сучасне обладнання та інноваційні технології, які використовують співробітники ТОВ «Сахавтомат», роблять виготовлення металоконструкцій максимально швидким. А це означає – ви зможете швидше розпочати (і відповідно завершити) будівельні роботи на об'єкті.
 • Величезний вибір елементів. До поняття металоконструкцій сьогодні потрапляють різні типи продукції. Вони відрізняються між собою габаритами, формою, конструкційними особливостями, сферою призначення тощо.

Ще одна причина, чому забудовники обирають монтаж металоконструкцій – ціна (Харків). Це порівняно недорогі елементи, які одночасно відрізняються тривалим терміном експлуатації, можливістю витримувати підвищене навантаження, вплив атмосферних явищ і т.д.

Чому варто вибрати саме ТОВ «Сахавтомат»

ТОВ «Сахавтомат» здійснює швидке виробництво металоконструкцій (Харків) відповідно до всіх норм і стандартів. Звертаючись за допомогою до наших фахівців, ви можете розраховувати на ряд переваг:

 • гарантія якості надається на всі види продукції;
 • наявність власного обладнання, заводів та техніки дозволяє швидко виконати будь-який обсяг робіт на високому рівні та за вигідною вартістю;
 • ніяких зривів термінів та затримок, ми виконуємо будь-які завдання у заздалегідь обумовлені терміни;
 • повний комплекс робіт з металоконструкціями: крім виготовлення продукції ТОВ «Сахавтомат» виконує також покриття металовиробів, їх транспортування та подальше встановлення на об'єкті;
 • величезний досвід роботи: понад 16 років ми займаємося будівельними, монтажними та виробничими завданнями, облаштовуючи будівлі та конструкції різного типу.

Які типи металоконструкцій пропонує ТОВ «Сахавтомат»

ТОВ "Сахавтомат" займається виготовленням металоконструкцій будь-якого типу. Ми використовуємо листковий прокат, товщина якого становить до 16 мм, виробляємо вироби з вуглецевої та нержавіючої сталі. Наші фахівці також виконують замовлення, для яких передбачається подальше зварювання металоконструкцій. Зазвичай це вироби з листового металопрокату, які мають широкий спектр застосування: силоси, бункери, баки, резервуари, бочки і т.д. ТОВ «Сахавтомат» здійснює не лише виготовлення металоконструкцій, а й їх подальший монтаж з використанням власної будівельної техніки та спецтранспорту. Серед асортиментів металовиробів: зварні балки, закладні деталі, двотаврові колони, каркаси під паль.

Скільки коштують металоконструкції

Вартість металоконструкцій залежатиме від ряду факторів:

 • характеристик деталі: її розмірів, форм, сортів металу;
 • кількості деталей/несучих конструкцій тощо;
 • термінів виконання завдання;
 • додаткових вимог та побажань замовника.

Ми пропонуємо вигідні ціни на всі металоконструкції на замовлення за тонну, прайс формується в індивідуальному порядку після погодження всіх умов та вимог. ТОВ «Сахавтомат» гарантує чесне прозоре ціноутворення – ви можете ознайомитись із прайсом заздалегідь, а також замовити безкоштовний розрахунок вартості послуги. Для цього потрібно заповнити відповідну заявку на сайті.

Як замовити виготовлення металоконструкцій

Отже, що робити, якщо вам потрібні якісні металовироби для виконання будівельних чи монтажних робіт? ТОВ «Сахавтомат» – ваш надійний помічник на будь-якому етапі будівництва. Ми використовуємо сучасне обладнання для виготовлення металоконструкцій та підганяємо всі деталі під будь-які необхідні вам вимоги. Щоб узгодити всі деталі замовлення: кількість металовиробів, їх категорію, габарити та функціональні особливості, зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті. Бажаєте зв'язатися з нами після робочого дня чи у вихідний? Просто залиште заявку на сайті6 вкажіть своє ім'я та номер телефону для зворотного зв'язку. Менеджери ТОВ «Сахавтомат» передзвонять вам за першої ж нагоди, дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять, скинуть прайс товарів і послуг. Використання міцних та легких металоконструкцій дозволяє полегшити процес будівництва будівель та при цьому зберігає їх зносостійкість та надійність. Головне – заздалегідь визначитися з характеристиками та кількістю металовиробів, виходячи з особливостей та категорії майбутньої будівлі/конструкції.