Виготовлення обладнання

Послуга Виготовлення обладнання від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Виготовлення обладнання – один із пріоритетних напрямків інженерної діяльності ТОВ «ПМУ Сахавтомат» (м. Харків). Професійно підібране оснащення підприємства, застосування установок оптимальної потужності та технічних характеристик забезпечує злагоджений процес виробництва, його безпеку та стабільно високу продуктивність. Наявність систем автоматичного управління та швидке регулювання режимів роботи обладнання сприяє підвищенню рентабельності виготовлення продукції.

Працюючи у сфері оснащення підприємств цукрової промисловості України та ближнього зарубіжжя з 2007 року, ми здобули колосальний досвід впровадження обладнання різного типу. Понад 10 років тому ми вирішили розширити сферу основної діяльності і почали самостійно виготовляти установки, пристрої та механізми для потреб харчової промисловості. Послуги із виготовлення обладнання надаються нами на найвищому професійному рівні «під ключ»: від розробки конструкторської документації до якісного та швидкого виконання пуско-налагоджувальних робіт на об'єкті.          

 

Яке устаткування ми виготовляємо?

 

Потужне сучасне оснащення підприємства об'єктивно вважається основою його успішної діяльності, широкого асортименту продукції, що виготовляється, та її високої якості. У рамках підтримки розвитку харчової промисловості України, Сахавтомат реалізує важливу та відповідальну місію з виготовлення оснащення виробництв із переробки цукрових буряків. Ми пропонуємо послуги з  виготовлення  устаткування наступних видів:

1.      Трубні та кожухоподібні теплообмінники для рідин різного типу – це промислове обладнання забезпечує обмін температурами між холодним та гарячим середовищами. Оснащення не схильне до гідроударів, підходить для роботи в умовах середовищ з підвищеними показниками забрудненості.

2.      Збірники для рідин об'ємом 2-50 м3 – для виготовлення обладнання цього типу використовується нержавіюча та вуглецева сталь. Ємності використовують для зберігання та транспортування кислот, хімічно агресивних сполук, молока, води, спирту. Поверхня металу хімічно інертна та не змінює склад рідини.

3.      Декантатори для соку – такі установки застосовуються в харчовій галузі для видалення твердих частинок з рідкого середовища методом осідання. Пристрої дозволяють розділити рідину на освітлений сік та осад. Усередині агрегату знаходиться мішалка, яка працює від автоматичного приводу.

4.      Шнекові транспортери різної довжини з максимальним діаметром 900 мм – ці професійні установки у вигляді жолобів забезпечують плавне переміщення сипких, дрібнофракційних матеріалів. Рух продукції по горизонталі чи під певним кутом здійснюється за допомогою роботи шнека.

5.      Циклони – виготовлення устаткування такого формату націлене на задоволення потреб підприємств металургії, нафтогазової, хімічної промисловості. Агрегати призначені для ефективного видалення частинок пилу з потоків повітря, сприяють безпеці виробництва та знижують рівень забрудненості атмосфери.

Наші виробничі потужності справляються з об'ємними, терміновими замовленнями підприємств різних галузей України та ближнього зарубіжжя. Ми маємо можливість виготовляти обладнання не лише за типовими технічними параметрами, а й відповідно до індивідуальних вимог замовників. Якщо ви шукаєте надійного бізнес-партнера, який надає послуги із виготовлення устаткування, ми будемо раді співпрацювати з вами. Для оформлення замовлення на виготовлення обладнання та обговорення перспектив роботи дзвоніть нам за телефоном +38 097 693 70 95.