Виготовлення зварних двотаврових балок

Короткий опис

Професійне виготовлення двотаврових балок в Україні. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Безкоштовний розрахунок
Безкоштовний розрахунок

ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» займається виготовленням зварної двотаврової балки. Ми маємо необхідне сучасне обладнання та кваліфікованих фахівців. Повністю автоматизоване устаткування, на якому виготовляється кінцевий продукт, гарантує чіткість геометричних ліній, якісну спайку швів та ідеальний зовнішній вид балки.

Устаткування, на якому ми працюємо, дозволяє нарізати металеві листи з точністю до 1 мм. Ми проводимо нарізку металевих смуг, які в подальшому стануть стінками зварного двотавра. Швидкість нарізки доходить до 1 м/сек. Частково, саме тому ми виконуємо замовлення в короткі терміни. 

Інша частина деталей прямокутної та квадратної форми виконується на гільйотинних ножицях. 

Підготовані заздалегідь смуги та інші частини вкладаються на складальний конвеєр за допомогою спеціального крана. Далі відбувається зварювання частин двотаврової балки. 

З’єднання поясних швів відбувається шляхом автоматичного зварювання під флюсом та атестованими технологіями. 

Частини балки розміщуються на стапелях портальної зварної установки під кутом 45 градусів. Ця технологія гарантує якісне зварювання та плавний перехід зварювального шва до основного металу. 

Кожен етап виобництва супроводжується чітким контролем.

Виготовлення двотаврових балок відбувається з урахуванням усіх побажань та вимог клієнта, за правилами технфчної документацї по розміру, параметрам та інше. 

Основні переваги зварних двотаврових балок: 

  • вони роблять легшими елементи каркасних металоконструкцій;
  • дозволяють створити економічні форми опор, що в свою чергу зменшує масу усієї металоконструкції;
  • легкість в експлуатацї дозволяє будувати споруди різного рівня архітектурної складності. 

Для виготовлення деталей ми використовуємо найякісніше обладнання та інструмент. В якості сировини використовується нержавіюча або вуглецева сталь. 

ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» наносить на поверхню металевого виробу різноманітні варіанти захисту від корозії - від нанесення тимчасового транспортного шару ґрунту до якісної фарби з сучасною системою антикорозійного захисту.