Будівництво комерційних споруд від забудовника

Послуга Будівництво комерційних споруд від забудовника від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Виконуємо проектування комерційних будівель та подальше їх будівництво. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Комерційні будинки, що швидко монтуються в сфері торгового будівництва зарекомендували себе як одна з кращих технологій.

Вона дозволяє будувати:

• магазини

•торгові центри

• бізнес центри

• гіпермаркети

• ринки

з мінімальними строками окупності без компромісів в плані дизайну, якості і продуманості проекту.

А стабільно високу якість при розумній ціні не залишає шансів іншим видам будівництва конкурувати в даному сегменті ринку.

Всі зусилля САХАВТОМАТ націлені на максимальну оптимізацію коштів з максимально коротким терміном повернення інвестицій.

Також необхідно пам'ятати і про такий важливий в торгівлі аспектом, як парковка.

Принцип «немає парковки - немає торгівлі» актуальний як для великих міст, так і для невеликих районних центрів.

Як вирішення проблеми можуть бути запропоновані різні варіанти від підземних паркінгів до новітніх автоматичних систем паркінгу без участі водія

Будинки поставляються в повній комплектації, включаючи каркас з двутавра і зв'язуючі металоконструкції, огороджувальні стінові і покрівельні конструкції, а також всі необхідні елементи кріплення і аксесуари. Комплектність поставки забезпечує високу точність конструкції і швидкість збірки, що дозволяє значно прискорити весь будівельний процес, а також уникнути ризиків, пов'язаних з комплектацією матеріалів на будмайданчику.