Логістичні комплекси

Послуга Логістичні комплекси від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Жодне виробництво не обходиться без складу. Дане приміщення – це не просто місце для зберігання виготовленої продукції та інших вантажів. Сучасний логістичний комплекс – це інфраструктура за допомогою якої виробнича та торгова діяльність виконується значно ефективніше.

Будівництво логістичних будівель

При будівництві подібних споруд значна увага приділяється не тільки зручності зберігання вантажів, але й скорочення часу пошуку, сортування та відвантаження продукції.

Компанія «Sakhavtomat» здійснити будівництво логістичних будівель під ключ будь-якої складності та призначення. Висококваліфіковані працівники розроблять індивідуальний проєкт з урахуванням всіх ваших вимог. Грамотна складська логістика дозволить вам оптимізувати товарний потік і тим самим підвищити швидкість ланцюга постачання.

Етапи будівництва логістичного комплексу

Будь-яке будівництво розпочинається з проєктування та здійснення розрахунків. Завдання наших фахівців – збудувати споруду логістичної інфраструктури, яка допоможе працювати максимально швидко та ефективно. Тому в процесі проектування та будівництва ми враховуємо: розміщення охоронної інфраструктури, необхідність місця для стоянки вантажного транспорту, характер вантажу який буде зберігатися, шляхи під’їзду та обслуговування для автотранспорту тощо.

Після того, як проєкт будування будівель логістичного призначення буде узгоджено наші фахівці здійснять наступні дії:

  • виконають земельні підготовчі роботи;
  • здійснять заливання фундаменту;
  • виготовлення каркаса з металоконструкцій та його монтаж;
  • установка фасаду та покрівлі;
  • підведення електропостачання та інших комунікацій.

Будівлі логістичного призначення з урахуванням всіх норм та стандартів відрізняються тривалим експлуатаційним терміном. Правильне проєктування, професійний підхід та застосування сучасних технологій будівництва забезпечать максимум переваг.

Переваги професійного будівництва логістичних центрів

Фахівці компанії «Сахавтомат» готові спроєктувати та збудувати логістичні будівлі будь-якого рівня складності: холодні, опалювальні тощо. Ми здійснюємо свою діяльність по всій Україні й звертаючись до нас ви можете розраховувати на наступні переваги:

  • виконання всіх будівельних робіт згідно з планом в точно встановлені терміни;
  • завдяки використанню сучасних технологій маємо можливість працювати навіть у холодну пору року;
  • ми співпрацюємо з надійними постачальниками будівельних матеріалів, що дозволяє значно скоротити витрати на їх придбання;
  • гарантуємо якість всіх виконаних робіт.

Правильно побудовані логістичні будівлі – краще рішення для бізнесу. Будівництво виконане нашими фахівцями відповідає всім стандартам. Тому звертаючись до нас ви отримаєте готовий до експлуатації логістичний комплекс.