Монтаж АСУ ТП і КІП і А

Послуга Монтаж АСУ ТП і КІП і А від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Автоматизовані системи управління технологічними процесами (АСУ ТП) активно використовуються підприємствами та компаніями різних галузей з метою збільшення ефективності виробництва, зниження впливу «людського фактору» та підвищення рентабельності

Сучасні вимоги до виробничих процесів помітно від тих, які пред'являлися ще кілька років тому. Контролювати та налаштовувати все вручну, гарантуючи при цьому високу якість продукції, неможливо. Завжди є ризик помилитися в розрахунках, випустити з уваги проблему, яка згодом вплине на кінцевий результат. Саме тому багато підприємств сьогодні встановлюють технічне та програмне забезпечення для максимальної автоматизації управління процесами. ТОВ «Сахавтомат» виконує всі види робіт із встановлення АСУ ТП: від проектування системи до безпосередньо її монтажу на об'єкті. Ми працюємо по всій території України та здійснюємо встановлення автоматизованих систем управління технологічними процесами у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові тощо.

Для чого потрібна автоматизація технологічних процесів

Автоматизовані системи управління технологічним процесом сьогодні поширені на багатьох типах промислових об'єктів. Їх використовують компанії у різних галузях: від харчової та фармацевтичної до сільськогосподарської, автомобілебудівної тощо. Правильно продумана автоматизація та використання надійних сучасних систем дозволяє мінімізувати вплив людського фактора під час виконання виробничих процесів. Це своє чергу позитивно впливає рентабельність всього підприємства, його репутацію і продуктивність. Монтаж АСУ ТП дозволяє:

 • виділитися серед конкурентів та завоювати лояльність клієнтів;
 • забезпечити стабільний рівень виробництва товарів без перебоїв та затримок;
 • контролювати всі процеси в автоматичному режимі: швидко відстежувати будь-які неполадки та зміни, регулювати їх у разі потреби.

ТОВ «Сахавтомат» здійснює монтаж АСУТП на будь-яких типах промислових та комерційних об'єктів. Кваліфіковані досвідчені фахівці розробляють проект з нуля з огляду на всі вимоги та побажання замовників. У нашій команді інженери, програмісти та механіки з досвідом роботи на промислових об'єктах від 15 років.

Особливості розробки та встановлення АСУ ТП

Перш ніж розпочати монтаж приладів КВП (контрольно-вимірювальних приладів та автоматики), необхідно здійснити проектування. Фахівці ТОВ «Сахавтомат» проводять усі необхідні розробки для впровадження автоматизованих систем на будь-які типи підприємств: хімічну, фармацевтичну, харчову, легку, металургійну промисловість і так далі. Розробка системи здійснюється у діалозі з клієнтом. Ми враховуємо всі вимоги та побажання, індивідуально підходимо до кожного замовлення. Створення проекту відбувається у кілька послідовних етапів:

 • Складання технічного завдання та узгодження його із замовником.
 • Розробка КВП та АСУТП. На цьому етапі ми продумуємо розташування електрики, тип програмного забезпечення тощо.
 • Безпосередньо монтаж обладнання КВП. Також ми встановлюємо всю необхідну додаткову техніку та проводимо пусконалагоджувальні роботи.

За потреби наші спеціалісти проводять комплексне навчання для всіх співробітників підприємства. Це дозволяє уникнути помилок у процесі експлуатації та обслуговування машин. Ви також можете розраховувати на якісне гарантійне обслуговування КВП: інженери та механіки виїжджають на об'єкт у заздалегідь обумовлені терміни, проводять ретельну діагностику та при необхідності гарантують сервісну підтримку, спрямовану на виправлення будь-яких дефектів та поломок.

Що визначають АСУ ТП

Використання АСУ ТП дозволяє своєчасно вимірювати всі параметри та налаштування обладнання на виробництві. Це необхідно для відстеження будь-яких змін та підтримки безпеки та продуктивності техніки. Крім того, автоматичні системи керування:

 • Здійснюють автоматичне включення чи вимикання обладнання, запуск технологічного процесу у потрібний момент. Для цього потрібно встановити таймер запуску.
 • Запускають зупинення виконання всіх завдань у разі перевищення допустимих значень. Це захищає від перевантаження і передчасної поломки обладнання.
 • Сигналізують про будь-які помилки та збої у виконанні технологічних процесів.
Переваги співпраці з ТОВ «Сахавтомат»

ТОВ «Сахавтомат» - це команда фахівців, яка виконує встановлення автоматизованих систем та береться навіть за найскладніші завдання. Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на такі переваги:

 • Виконання комплексу завдань із впровадження на промисловий об'єкт АСУ ТП чи КВП: монтаж, встановлення, обслуговування, ремонтні роботи тощо.
 • Вигідні ціни та чесне ціноутворення.
 • Індивідуальний підхід до кожного замовлення.
 • Можливість проведення робіт під ключ.
 • Своєчасне виконання завдань без зривів термінів.
Як замовити проектування та монтаж АСУ ТП

Монтаж КВП повинні здійснювати досвідчені кваліфіковані фахівці. ТОВ «Сахавтомат» вже протягом кількох років працює над автоматизацією виробничих процесів на різних типах промислових об'єктів. Ми займаємося налаштуванням, проектуванням та встановленням АСУТП, підбираємо автоматику, виходячи з необхідних технічних характеристик і забезпечуємо комплексну підтримку на кожному етапі, включаючи подальше обслуговування техніки. Щоб замовити монтаж АСУ ТП, зателефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті. Також ви можете залишити заявку, вказавши своє ім'я та номер телефону для зворотного зв'язку. Наші менеджери передзвонять вам у найкоротші терміни для обговорення всіх деталей: допомоги у виборі автоматики, розрахунку вартості робіт тощо. Автоматизація процесів на виробництві допомагає зробити всі процеси на об'єкті швидкими, якісними та безпечними. Тепер вам не доведеться вручну відстежувати та регулювати всі налаштування. Навчившись роботи з АСУ ТП, ви зможете уникнути впливу людського фактора і цим удосконалити виробництво продукції.