Монтаж металоконструкцій

Послуга Монтаж металоконструкцій від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Професійний монтаж металоконструкцій від досвідченного забудовника. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Монтаж металоконструкцій

Монтаж металоконструкцій – це одна із найшвидших технологій сучасного будівництва. Металеві конструкції використовуються як каркасна основа для зведення об'єктів різного призначення та складності. На її основі зводять складські та торгові павільйони, каркасні споруди, виробничі цехи, криті автостоянки, гаражі, побутові будівлі. Готові об'єкти розраховані на безвідмовну експлуатацію протягом десятиліть без втрати первісних якостей надійності та міцності.

ТОВ ПМУ «Сахавтомат, поряд з будівництвом цукрових заводів, успішно працює і в галузі виготовлення металевих конструкцій. Виробнича база підприємства дозволяє справлятися з об'ємними потоковими замовленнями підвищеної складності. Геометрія та показники якості виробів повністю відповідають даним із конструкторської документації та нормативним стандартам. Установка металоконструкцій виконується згідно з державною ліцензією, відповідно до вимог будівельних норм та техніки безпеки.

Основні етапи

Грамотно виконані монтажні роботи забезпечують нормальну експлуатацію конструкцій, продовжують заявлений термін служби та дозволяють уникнути ремонтних робіт. Монтажні роботи починаються після облаштування фундаменту та під'їзних шляхів до будівельного майданчика. Для прискорення процесу застосовується спецтехніка: крани-маніпулятори, навантажувачі та інші підйомні механізми. Вони вибираються, виходячи з габаритів, ваги та висоти, на яку потрібно піднімати металеві вироби. Фахівцями «Сахавтомат» (м. Харків, Україна) розроблено покроковий алгоритм монтажу, який включає наступні етапи:

1.      Детальний аналіз ділянки, де передбачається установка металовиробів, вибір оптимального методу монтажу, оцінка витрат на доставку та монтажні операції.

2.      Послуга з доставки каркасних елементів на місце роботи, розвантаження та сортування компонентів за їх видами, габаритами та призначенням.

3.      Роботи зі складання дрібних елементів, їх з'єднання з більшими комплектуючими конструкції; залучення спецтехніки.

4.      Установка та монтаж металоконструкцій за допомогою постійних кріплень: гвинтових та болтових з'єднань або методом зварювання, щоб уникнути порушення цілісності виробів.

Реалізуючи повний цикл монтажних робіт під ключ, ми надаємо гарантію на їхнє професійне виконання. Вартість монтажу металоконструкцій залежить від їх габаритів, обсягу робіт, віддаленості об'єкта, технічної складності проекту. Великий досвід та висока кваліфікація наших спеціалістів дозволяє ефективно справлятися із завданнями будь-якої складності: від монтажу невеликих конструкцій – сходів, перил, загороджень до будівництва масштабних промислових об'єктів на каркасній основі. Якщо вас цікавить професійне виготовлення та монтаж металоконструкцій, звертайтесь до нас за телефоном +380 99 940 57 93. Грамотне встановлення виробів з металу стане гарантією довгострокової та безпечної роботи всього об'єкту в цілому.