Монтаж сендвіч панелей

Послуга Монтаж сендвіч панелей від САХАВТОМАТ Харків, Україна

Короткий опис

Сендвіч-панелі - повністю готовий до монтажу конструктивний елемент швидкозведених будівель. ТОВ «ПМУ «Сахавтомат» проводить монтаж сендвіч-панелей при будь-яких погодних умовах, за короткий термін з мінімальними витратами. Сендвіч-панелі - це універсальний будівельний матеріал. Вони успішно сикористовуються для зведення торгівельних та логістичних центрів, складських приміщень, гаражів, приміщень для тварин та птахівництва. Вони мають ряд переваг: екологічність, довговічність, стійкість до вогню, води, вітру, відмінною звукоізоляцією, низькою теплопровідністю.

Що ми пропонуємо

ТОВ «ПМУ «Сахавтомат» пропонує якісний та швидкий монтаж сендвіч-панелей. Наші досвідчені фахівці дотримуються усіх етапів роботи, починаючи від планування та перевезення сендвіч-панелей на будівництво і закінчуючи монтажними роботами. 

Для доставки ми використовуємо транспорт з вантажними платформами. Панелі складають на платформу так, щоб вони не сильно виступали за краї та не пошкодились під час перевезення. Допускається виступ панелей за краї не більше ніж на 1м.

Розвантаження панелей відбувається на ділянку з рівною поверхнею за допомогою кранів. 

Сендвіч-панелі встановлюють тільки після того, як будуть повністю зведені вертикальні та горизонтальні несущі конструкції, а також їх елементи. 

Наші фахівці проводять монтаж по проекту, заздалегідь обговореному з клієнтом. 

Найчастіше, панелі випористовуються повністю, але інколи виникає необхідність їх розрізати. Для цього ми використовуємо один з пристроїв: консольну пилу, електролобзик, ножиці. 

Технологія монтажу сендвіч-панелей передбачає їх кріплення безпосередньо до металевого каркасу. В якості кріплення ми використовуємо болти з гумовими ущільнювачами. 

Наші фахівці мають великий досвід кріплення сендвіч-панелей. Під час монтажу використовуються найсучасніше імпортне обладнання та інструмент.