Якісний монтаж технологічного устаткування

Короткий опис

Професійний монтаж технологічного обладнання різного плану: харчового, хімічного та ін. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Надійність та якість монтажу технологічного устаткування, а також його своєчасне обслуговування сприяє зростанню ефективності виробничих процесів поряд зі зниженням собівартості випуску продукції.

 

У процесі монтажу приймають участь велика кількість досвідчених фахівців: монтажники, зварювальники, інженери, технологи, електрики. 

 

У ТОВ «ПМУ «Сахавтомат» працівники регулярно навчаються, підвищують свою кваліфікацію і підтверджують атестацію в Україні, Росії та Європі.

 

Наші спеціалісти виконують роботу, ґрунтуючись на ретельній оцінці технічного стану технологічного обладнання. 

 

Після цього надається експертний висновок щодо обладнання з пропозицією модернізації, технічного переозброєння, реконструкції чи заміни обладнання.

 

У нашій компанії працюють висококваліфіковані робітники та використовуються лише сучасні технології та професійні імпортні прилади. Завдяки цьому ми можемо гарантувати найякісніший монтаж технологічного устаткування. 

Обладнання, яке проходить через професійні руки наших фахівців, гарантовано відрізнятиметься:

 • тривалим терміном безперебійної роботи;
 • зручністю в експлуатації;
 • суттєвою економією фінансів на ремонт;
 • збільшенням обсягів виробництва і підвищенням якості продукції, що випускається.

Чому важливо проводити якісний монтаж технологічного устаткування?

Від того, чи належним чином виконано монтаж, залежить кількість витрачених компанією коштів на тепло- та енергопостачання, підтримку в належному робочому стані та ремонт обладнання.

Завдяки професійній роботі наших спеціалістів Ви зможете:

 • збільшити продуктивність працівників,
 • покращити якість продукції,
 • поліпшити умови праці,  
 • збільшити прибутки компанії. 

Ми виконуємо монтаж технологічного обладнання різного плану: харчового, хімічного, котельного, холодильного та іншого. Крім того, ми проводимо роботи на висоті, монтуємо опорні металоконструкції практично будь-якої складності.

Під час монтажу спеціалісти керуються правилами і нормами, прописаними в СНиП, інструкціях з проектування та встановлення технологічного обладнання Держтехнагляду та інших нормативних документах, що діють на території України. 

Це означає, що Ви гарантовано отримуєте:

 • якісну роботу;
 • безпечну експлуатації обладнання;
 • економію паливних, теплоенергетичних та інших ресурсів;
 • збільшення ефективності роботи виробничих ліній.

Монтаж технологічного обладнання потребує залучення великої кількості фахівців: слюсарів-монтажників, зварювальників, висотників, електриків, інженерів і т.д. 

Всі наші працівники мають великий досвід роботи, проходять курси підвищення кваліфікації, щорічне навчання і атестацію.

ТОВ «ПМУ «Сахавтомат» несе повну відповідальність за виконання вимог техніки безпеки фахівцями під час виконання робіт з монтажу технічного обладнання.