Якісний монтаж технологічного устаткування

Короткий опис

Професійний монтаж технологічного обладнання різного плану: харчового, хімічного та ін. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Для покращення показників продуктивності на будь-якому промисловому підприємстві важливим є не тільки вибір сучасного технологічного обладнання, а й правильна його установка, що відповідає рекомендаціям виробника, а також міжнародним стандартам. Таким чином вдається збільшити термін експлуатації техніки, зробити її більш ефективною та здатною виконувати всі поставлені перед нею завдання. ТОВ «Сахавтомат» здійснює монтаж технологічного обладнання та трубопроводів. Ми використовуємо сучасну техніку, що дозволяє оптимізувати та автоматизувати багато процесів, виключивши ризик людського чинника. Наше обладнання регулярно проходить техогляд та сприяє швидкому монтажу будь-яких типів техніки будівельного чи промислового типу. ТОВ «Сахавтомат» працює по всій території України та виконує завдання у Києві, Харкові, Полтаві, Житомирі, Дніпрі тощо.

Чому монтаж обладнання варто довірити професіоналам

Установка та обслуговування технологічного обладнання – складні процеси, для виконання яких потрібно знати масу нюансів та деталей. При цьому правильний монтаж промислового обладнання дозволяє покращити ефективність всіх виробничих процесів на об'єкті, зробити роботу більш простою та якісною, а також помітно знизити собівартість готової продукції. ТОВ «Сахавтомат» - це команда спеціалістів, яка складається із зварювальників, технологів, інженерів, монтажників, електриків тощо. Кожна людина тут виконує своє завдання, що дуже важливо. Оскільки для різних процесів потрібні різні навички та досвід. Довіряючи професіоналам, ви можете розраховувати на те, що технологічне обладнання:

 • прослужить якомога довше і працюватиме без перебоїв та поломок;
 • буде зручним в експлуатації;
 • зможе виконувати більше обсягів завдань;
 • збільшить якість готової продукції;
 • покращить ефективність та продуктивність усіх працівників на підприємстві;
 • зробить умови праці більш комфортними та безпечними.

Коректний монтаж технологічного обладнання та трубопроводів надалі дозволить помітно знизити витрати, у тому числі на непередбачений ремонт техніки. А збільшення обсягів виробництва позитивно впливає на доходи компанії, а отже – і зарплату співробітників.

Як здійснюється монтаж технологічного обладнання

Відповідно до БНіП, монтаж обладнання повинен проводитися під контролем професіоналів з урахуванням усіх необхідних вимог та стандартів. Саме тому ТОВ «Сахавтомат» приділяє багато уваги підвищенню кваліфікації та підтвердженню атестації майстрів. Перед тим, як здійснювати по БНіП монтаж трубопроводів та обладнання, наші фахівці оцінюють технічний стан всього обладнання на підприємстві. Це необхідно для отримання експертного висновку, в якому будуть висвітлені всі правила поведінки з технікою, включаючи її встановлення, особливості модернізації, реконструкції тощо. Команда ТОВ "Сахавтомат" здійснює монтаж обладнання на різних типах підприємств: харчової промисловості, хімічної промисловості тощо. Ми також виконуємо встановлення котельного або холодильного обладнання, працюємо на різних типах об'єктів, у тому числі на висоті. Усі фахівці дотримуються будівельних норм та правил – саме вони беруться за основу перед проектуванням та монтажем обладнання.

Переваги співпраці з ТОВ «Сахавтомат»

ТОВ «Сахавтомат» - це сучасний підхід та використання власного обладнання на кожному етапі роботи. Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на низку переваг:

 • Вигідна вартість послуг. Ми здійснюємо монтаж технологічного обладнання, ціна якого залежатиме від складності завдань на об'єкті, швидкості їх виконання, кількості та типу обладнання, що підлягає встановленню.
 • Після монтажу обладнання буде готове до експлуатації та абсолютно безпечне. Ми дотримуємося всіх рекомендацій виробника та міжнародних стандартів.
 • Команда спеціалістів з досвідом роботи понад 10 років знає усі нюанси роботи з різним типом технологічного обладнання.
 • Ми використовуємо власний автопарк та сучасне обладнання для проведення всіх видів робіт.
 • Можливість монтажу технологічного обладнання під ключ. Ви зможете просто делегувати всі завдання нашим фахівцям.
 • Індивідуальний підхід. Ми враховуємо всі вимоги та побажання клієнтів, пропонуємо рішення, що відповідають запиту, відкриті для коментарів та обговорення завдань на кожному етапі.
 • Працюємо у будь-яку пору року, гарантуємо здачу роботи у заздалегідь обумовлені терміни без зривів та затримок.
Як замовити монтаж технологічного обладнання від ТОВ «Сахавтомат»

Щоб замовити монтаж технологічного обладнання, зателефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті. Ми приймаємо дзвінки щодня по буднях з 8:00 до 17:00. Як зв'язатися з нами у неробочий час? Для цього потрібно залишити заявку на сайті. Вкажіть своє ім'я та номер телефону для зворотного зв'язку. Ми передзвонимо вам за першої ж нагоди та обговоримо всі деталі замовлення. Якою є вартість монтажу технологічного обладнання? Вона прораховується заздалегідь. За потреби наші менеджери надсилають прайс із переліком усіх послуг, що надаються ТОВ «Сахавтомат». Ви також можете замовити безкоштовний розрахунок – залиште відповідну заявку на сайті. Монтаж технологічного обладнання відповідно до будівельних норм та правил дозволяє гарантувати високу якість робіт, дотримання техніки безпеки та довговічний результат. ТОВ «Сахавтомат» – це команда висококваліфікованих робітників, які постійно удосконалюють свої знання та навички для того, щоб виконувати завдання на високому рівні.