Монтаж технологічного трубопроводу

Послуга Монтаж технологічного трубопроводу від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Монтаж технологічних трубопроводів використовують промислові організації. Цими трубами проходить транспортування різних сировинних, пари, води, палива, відходів виробництва.

Монтаж трубопроводів високого тиску необхідно проводити особливо уважно, суворо дотримуючись робочих креслень та спеціальних технічних умов. Відхилення від проекту допускаються лише за згодою проектної організації.

 

Після встановлення, регулювання та закріплення основного технічного обладнання приступають до монтажу трубопроводів. Монтажні рішення, що розробляються, очищаються всередині шляхом промивання або продування перед випробуванням для видалення накипу, сміття і бруду. Наші фахівці всі діаметри трубопроводів, що транспортують рідкі середовища, та газопроводи діаметром до 150 мм очищають водою, газопроводи діаметром понад 150 мм очищають лише продуванням стисненим повітрям.

 

Перед збиранням та зварюванням трубу ретельно очищають від бруду та бруду та перевіряють геометрію кромки. Кінці труби повинні збігатися під час створення. Кінцеві овали, вм'ятини і насічки не повинні перевищувати значень, що допускаються стандартами труб, що поставляються. При дуговому зварюванні кромки та прилеглі внутрішні та зовнішні поверхні зачищають до металевого блиску.

 

З'єднання труб здійснюється за допомогою центраторів, домкратів та інших пристроїв, що забезпечують крайові з'єднання. Зафіксуйте стики труб під час дугового зварювання. Зварні стики труб з односторонніми поздовжніми прямолінійними швами монтують так, щоб ці шви були зміщені один від одного не менше ніж на 100 мм. Поздовжні та спіральні шви з обох боків залишаються на місці. Після встановлення компенсаторів, арматури, дренажних пристроїв, приладів управління та автоматики готові трубопровідні лінії випробовуються та здаються замовнику.

 

Великий обсяг робіт з будівництва технологічних трубопроводів найчастіше вимагає їх виконання в короткий термін, при цьому важливо зберегти високу якість робіт. Одним із найважливіших шляхів технічного прогресу є індустріалізація трубопровідної справи. Сюди входить, як один із основних елементів, попереднє централізоване виготовлення деталей та вузлів та монтаж трубопроводів у вигляді готових вузлів або блоків.

 

Встановивши технологічний трубопровід, можна підвищити ефективність транспортування різних рідин та підтримувати стабільний виробничий цикл. Відмінні професійні якості наших інженерів, великий досвід у галузі технічного монтажу трубопроводів та використання передових рішень роблять «Сахавтомат» одним із явних лідерів у галузі будівництва трубопроводів. Якщо вам необхідно встановити технічний трубопровід у короткий термін, зателефонуйте нам за номером +380 99 940 57 93. Обговоріть перспективи співробітництва та накресліть його основні етапи.