Монтаж технологічного трубопроводу

Послуга Монтаж технологічного трубопроводу від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Монтаж технологічних трубопроводів використовують промислові організації. Цими трубами проходить транспортування різних сировинних, пари, води, палива, відходів виробництва.

Технологічні трубопроводи встановлюють всіх промислових об'єктах. При цьому важливо довірити облаштування систем професіоналам. Оскільки труби будуть використовуватися на регулярній основі, піддаватися підвищеним навантаженням і контактувати з рядом речовин: від води та газу до палива, сировини або виробничих відходів. ТОВ "Сахавтомат" здійснює швидкий монтаж трубопроводів на різних об'єктах: від невеликих приміщень до великих виробництв. Ми виконуємо всі види робіт: від підготовки труби до її установки. ТОВ «Сахавтомат» працює на всій території України. Наші майстри виїжджають до різних міст: Харків, Київ, Львів, Полтава, Вінниця тощо. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення, використовуємо сучасне обладнання та пропонуємо послуги кваліфікованих спеціалістів з досвідом роботи понад 10 років.

Підготовка до монтажу технологічного трубопроводу

Монтаж технологічних трубопроводів повинен здійснюватись виключно досвідченими професіоналами. Важливо не допустити навіть найменших помилок під час встановлення та запуску системи. При монтажі дотримуються робочі креслення та спеціальні технічні вимоги до трубопроводу. Це дозволяє виключити будь-які відхилення від заздалегідь прописаного проекту. Перш ніж розпочати монтаж технологічних трубопроводів (СНіП), необхідно встановити та відрегулювати основне обладнання. Після цього процес установки труб виглядає так:

 1. Очищення трубопроводу. Необхідно видалити з внутрішніх стінок рідини, бруд, сміття, накип. Вони можуть проводити функціональність системи. Фахівці ТОВ «Сахавтомат» використовують метод очищення водою або продування стисненим повітрям.

 2. Перевірка геометрії труб. Трубопровід уважно оглядається, елементи системи порівнюють між собою щодо наявності дефектів. Також перевіряють, чи збігаються насічки, чи не забився бруд між ними.

Як здійснюється монтаж трубопроводів

Після перевірки можна розпочинати безпосередньо монтаж технологічних трубопроводів, ГОСТ має низку вимог та правил, яких необхідно дотримуватись на кожному етапі робіт. Ми з'єднуємо труби різними методами, використовуючи центратори, домкрати, зварювання стиків. Метод підбирається, з частини трубопроводу, його діаметра, функціональних особливостей. Також у процес монтажу входить установка арматури, дренажу, компенсаторів, системи керування трубопроводом. На останньому етапі ми перевіряємо роботу: запускаємо систему. щоб переконатися, що вона коректно справляється зі своїм завданням.

Чому варто вибирати саме нас

ТОВ «Сахавтомат» здійснює монтаж трубопроводів на висоті, а також різних типів об'єктів. Ми беремося навіть за найскладніші завдання та виконуємо роботу на високому рівні. Співпрацюючи з ТОВ «Сахавтомат», ви можете розраховувати на низку переваг:

 • Можливість замовити монтаж трубопроводів під ключ. Вам не доведеться перейматися тим, як проводяться роботи. Делегуйте всі завдання нашим професіоналам, які, крім монтажу технологічних трубопроводів, також контролюватимуть кожен етап: від підготовки до перевірки роботи системи.
 • Дотримання всіх необхідних і стандартів. Ми виконуємо монтаж трубопроводів за ГОСТом, щоб ви могли бути впевнені не тільки як система, а й у її безпеці, здатності витримати навантаження і часту експлуатацію.
 • Максимально вигідні ціни та лояльні пропозиції для постійних клієнтів.
 • Жодних зривів термінів. Усі проекти здаються у заздалегідь обумовлені терміни без затримок.
 • Індивідуальний підхід. ТОВ «Сахавтомат» враховує всі побажання замовника, ми погоджуємо запити та шукаємо компроміси.
Скільки коштує монтаж технологічних трубопроводів

Для різних типів промислових підприємств на одному з етапів будівельних робіт актуальним є монтаж технологічних трубопроводів, ціна послуги залежатиме від ряду факторів.:

 • складності виконання завдань;
 • обсягу роботи, що у свою чергу залежить від особливостей підприємства;
 • специфіки трубопроводів: діаметр труб, наявність автоматики тощо;
 • термін виконання завдань;
 • додаткових вимог та побажань.

ТОВ "Сахавтомат" пропонує максимально вигідні ціни на всі роботи. На запит наші менеджери надсилають прайс-лист із переліком усіх послуг, які надають майстри ТОВ «Сахавтомат». Ви можете ознайомитись із цінами, щоб приблизно розрахувати бюджет монтажу технологічних трубопроводів. Також можна замовити послугу безкоштовного розрахунку. Для цього просто залиште заявку на веб-сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами у найкоротші терміни, у телефонному режимі узгодять усі робочі завдання та складуть перелік послуг, розрахувавши їхню остаточну вартість..

Як замовити монтаж трубопроводу в Україні.

Монтаж технологічного обладнання та трубопроводів – процес складний та багатоетапний. Важливо довірити його справжнім професіоналам, які знають усі тонкощі та правила облаштування труб на промислових об'єктах. ТОВ «Сахавтомат» виконує всі види завдань на об'єкті: від підготовки ділянки та місця під закладку труб до безпосередньо монтажу трубопроводу та всього необхідного технологічного обладнання. Щоб скористатися послугами професіоналів, зателефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті. Ви також можете зв'язатися з нами у неробочий час – просто залиште заявку на сайті, вказавши своє ім'я та номер телефону. наші менеджери зв'яжуться з вами для обговорення всіх деталей, погодження термінів та переліку робіт на об'єкті. Правильно обладнаний трубопровід налагоджує багато процесів на виробництві, робить їх швидшими та безпечнішими. Команда професіоналів ТОВ «Сахавтомат» виконає всю роботу швидко та якісно, дасть гарантію на всі види послуг та в процесі роботи врахує усі ваші вимоги та побажання.