Виконання монтажних робіт від забудовника

Послуга Виконання монтажних робіт від забудовника від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Виконуємо будівельні роботи та спеціалізуємся на будівництві промислових споруд, будівель. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Будiвельнi роботи – швидко, професійно та надійно

            Будівельні роботи – це один із пріоритетних напрямів діяльності ТОВ ПМУ «Сахавтомат» (м. Харків). Досконало знаючи та успішно реалізуючи алгоритм зведення заводів з переробки цукрових буряків, ми не стали обмежуватися будівництвом об'єктів лише цього профілю. Сьогодні кадрова складова та виробничий потенціал компанії дозволяє виконувати ремонтно-будівельні роботи зі зведення промислових об'єктів, будівель побутового призначення, спортивних комплексів, торгових, культурно-розважальних центрів.

«Сахавтомат» надає повний комплекс професійних будівельних послуг під ключ. Перелік робіт включає в себе:

·      розробку проектної інженерно-конструкторської документації для зведення майбутнього об'єкта,

·      виконання попередніх робіт (копання та облаштування котловану, заглиблення фундаменту, встановлення несучих металоконструкцій);

·      підключення інженерних комунікацій та необхідного обладнання для швидкого введення будівлі в експлуатацію.

Великий практичний досвід з виконання будівельних робіт дозволяє нам пропонувати замовникам ефективні рішення щодо реалізації проектів різного масштабу, призначення та фінансового бюджету.

 Переваги будівництва від «Сахавтомат» 

Будівельні послуги надаються спеціалістами компанії на еталонному професійному рівні. Ми маємо всі складові успішної реалізації будь-якого будівельного проекту: від високого рівня компетенції співробітників та сучасного програмного забезпечення до найперспективніших будівельних технологій та використання найновішого обладнання. Будівництво об'єктів промислового та загальнопобутового призначення від «Сахавтомат» базується на наступних принципах:

1.      Ми маємо автопарк власного транспорту та спецтехніки для забезпечення потреб будівельних майданчиків. Це дозволяє нам реалізовувати проекти не лише в обумовлений термін, а й значно випереджаючи його.

2.      Завдяки застосуванню інноваційних будівельних технологій, ми маємо можливість проводити промислові будівельні роботи в холодну пору року, на складних ґрунтах, на території щільної міської забудови з обмеженою площею дії.

3.      Компанія надає весь комплекс з виконання земельних робіт, встановлення паль, монтаж несучих металевих конструкцій із заглибленням їх у ґрунт, облаштування різних типів фундаментів з урахуванням призначення об'єкта та його поверховості.

4.      Наша організація співпрацює з надійними постачальниками будівельних матеріалів, що дозволяє замовникам значно скорочувати витрати на їх придбання, що, в свою чергу, знижує вартість будівництва об'єкта або споруди.

Якщо ви шукаєте відповідального та надійного виконавця у сфері будівництва промислових будівель в Україні, ми готові надати весь комплекс послуг цього профілю. В результаті співпраці замовник отримує готовий до експлуатації об'єкт під ключ із мінімальними витратами фінансів та часу. Обсудити деталі будівництва, отримати консультацію та оформити замовлення на проведення робіт можна за телефоном +38 097 693 70 95.