Виконання монтажних робіт від забудовника

Послуга Виконання монтажних робіт від забудовника від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Якісні електромонтажні роботи від досвідченних професіоналів. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Компанія ПМУ Сахавтомат надає послугу монтажних робіт на цукрових заводах швидко та професійно. Не варто довіряти монтажу мережі або кабельних ліній дилетантам – будь-яка помилка може коштувати дорого. Не забувайте, що електрика - основна система, що підтримує роботу всього обладнання і водночас несе величезні ризики для здоров'я та життя при неправильному монтажі системи. Повірте, монтажні роботи, які виконує професіонал легко відрізнити від роботи новачка без особливого досвіду. Виконання всіх завдань на швидку руку та невміння дивитися на систему комплексно та з перспективи може стати ризиком швидкого перезавантаження мережі та, як наслідок, короткого замикання. Команда ПМУ Сахавтомат – ваш надійний помічник під час облаштування енергомережі будівель різного типу. Зв'яжіться з нами, щоб обговорити всі деталі та дізнатися вартість роботи прямо зараз.

Переваги співпраці з ПМУ Сахавтомат

Компанія ПМУ Сахавтомат спочатку була одним із найбільших підприємств України, які забезпечують комплекс робіт з облаштування та запуску цукрових заводів. Сьогодні ми помітно розширили перелік послуг та спеціалізуємось на різних категоріях та галузях, обслуговуючи підприємства під ключ. Фахівці ПМУ Сахавтомат виконують низку завдань: від виробництва металоконструкції чи спеціального обладнання до монтажу електросистеми. Монтажна робота – наша спеціалізація. Звернувшись до професіоналів ПМУ Сахавтомат, ви зможете розраховувати на:

 • Найвигідніші ціни на монтаж. Вартість формується в індивідуальному порядку залежно від виду та складності роботи, термінів її виконання тощо. Ми використовуємо власне обладнання та транспорт, що дозволяє зробити на монтажні роботи прайс набагато нижчим.
 • Виконання завдань під ключ. Ви можете займатися своїми справами, а наша команда зробить все від і до.
 • Оперативне виконання. Ми беремося навіть за термінові замовлення, необхідні буквально «на вчора». Усі терміни обговорюються та погоджуються: жодних затримок та зривів.
 • Нам під силу будь-які, навіть найскладніші завдання. Там, де інші монтажні організації (Харків) відмовляються від роботи, ми погоджуємось на неї та виконуємо все якісно та швидко. Також наші спеціалісти надають гарантію на всі види монтажних робіт на об'єкті.
 • Наявність ліцензій та сертифікатів, що підтверджують наш досвід та відповідальний підхід до виконання монтажних робіт.
 • Індивідуальний підхід. Ми враховуємо всі побажання та вимоги клієнта, обговорюємо кожну деталь та постійно на зв'язку для відповідей на всі ваші запитання, внесення коректив та змін на замовлення.

Які види монтажних робіт пропонує ПМУ Сахавтомат

Монтажні роботи (Харків) – це комплекс послуг, що складається з безлічі завдань різної складності. Наша команда здійснює весь набір послуг, включаючи:

 • електромонтажні роботи;
 • обслуговування та ремонт електроустановок;
 • підготовку та тестування обладнання (пусконалагоджувальні роботи);
 • проектування електромонтажних робіт тощо.

Кваліфіковані фахівці ТОВ «ПМУ «Сахавтомат» здійснюють після приїзду на об'єкт ряд завдань:

 • Монтаж кабельних ліній. Їх установка здійснюється таким чином, щоб повністю виключити небезпечні наслідки у вигляді підвищеної напруги та подальшого пошкодження системи. Ми проводимо повний комплекс з прокладання кабельних ліній від 0,4 до 10кВ.
 • Монтаж повітряних ліній електропередач з такими ж показниками напруги (0,4кВ - 10кВ). Фахівці проводять не лише безпосередньо встановлення повітряних ліній, але й усі підготовчі роботи на об'єкті: перевірку ділянки, розчищення її за потреби.
 • Монтаж розподільних пристроїв електроенергії. Включає ряд завдань, таких як установка ПР, УП, будівництво і монтаж комплексної трансформаторної підстанції з попередньою підготовкою ділянки. Усі роботи виконуються відповідно до будівельних норм та правил.
 • Монтаж високовольтних осередків – спеціальних розподільчих пристроїв, у тому числі з масляними або вакуумними вимикачами.
 • Установка пристроїв компенсації реактивної потужності, які використовуються для систем електроживлення в різних галузях.
 • Монтаж внутрішньої мережі електропостачання. Це і монтаж силової електропроводки, і встановлення слаботочної електропроводки. Також ми проводимо монтаж вимикачів, розеток, систем захисту від блискавки і т.д..

Після виконання монтажних робіт ми проводимо тестування системи, щоб ви могли переконатися як послугу.

 

Як замовити послуги виконання монтажних робіт від забудовника

Компанія ПМУ Сахавтомат виконує всі види монтажних робіт, включаючи облаштування електричних мереж, обслуговування електроустановок різного типу та інше. Щоб дізнатися про те, як проводяться монтажні роботи (Харків): ціни, терміни, особливості та підводні камені, залиште заявку на нашому сайті. Заповніть невелику анкету, в якій вкажіть:

 • своє ім'я та прізвище; номер телефону для зворотного зв'язку.

Наші фахівці зв'яжуться з нами в максимально короткі терміни, дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, при необхідності відправлять прайс-лист на монтажні роботи (Харків) і підтвердять виклик фахівців. Також ви можете зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті Ми використовуємо власне обладнання та транспорт, що дозволяє зробити на монтажні роботи прайс набагато нижчим. Ми гарантуємо не тільки високу якість роботи, а й чесне прозоре ціноутворення – ви заздалегідь знатимете остаточно вартість послуг, розрахунок проводиться за кожною конкретною роботою. У нашій команді працюють досвідчені фахівці, які дають гарантію на всі види послуг, використовують сучасне обладнання та пропонують лояльні ціни для постійних клієнтів. Телефонуйте просто зараз, щоб замовити у місті Харків монтажні роботи від забудовника. Делегувати монтаж мереж, ви зможете уникнути багатьох помилок та розраховувати на те, що система прослужить якомога довше без збоїв та поломок. Ми виконуємо монтажні роботи у різних містах країни: Харків, Київ, Одеса, Дніпро, Вінниця тощо.