Виготовлення декантаторів соку

Короткий опис

Професійний монтаж декантаторів та відстійників для дифузійного соку в Україні. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Декантатори соку – це спеціальне обладнання, яке використовується у харчовій промисловості. Цей спеціальний гравітаційний відстійник застосовується видалення седиментованих частинок з рідини з допомогою сили тяжіння. Замовити виготовлення декантатора соку ви можете у компанії ТОВ «Сахавтомат». Ми є одним із найбільших підприємств з виготовлення продукції для переробки цукрових буряків.

Для чого потрібний декантатор соку

Як уже було зазначено, декантатор соку широко застосовується у харчовій та хімічній промисловості. Дане обладнання призначене для фільтрації осаду та обробки соку першої сатурації. Якщо говорити про особливості конструкції пристрою, то слід зазначити наявність таких основних комплектуючих:

 • наявність ємності у формі циліндра з дном у вигляді конуса;
 • зливний кільцевий жолоб, призначений для збору освітленого соку, він знаходиться у верхній частині циліндричної ємності;
 • декантація освітленого соку здійснюється ринви з горизонтальною кромкою;
 • поза ємністю знаходиться спеціальна камера, де зберігається неосвітлений сік, з іншою конструкцією камера з'єднується за допомогою спеціального трубопроводу;
 • трубопровід призначений для транспортування соку з камери у циліндричну ємність;
 • флокулянт також вводиться у цей трубопровід;
 • вертикальний вал зі спеціальними скребками застосовується видалення опадів із поверхні днища.

Декантатор соку від ТОВ «Сахавтомат» має досвід успішного застосування на заводах у хімічній промисловості, які здатні переробляти 8 тисяч тонн цукрових буряків на добу.

Як працює декантатор соку

Якщо детально розглянути принцип роботи декантатора соку, його можна розділити на кілька основних етапів. Рідина проходить процес декантації таким чином:

 • Рідина подається до деаератора. Там від соку відокремлюється піна, повітря та нездатний до конденсації газ.
 • Далі сік подається в циліндричну ємність із конусоподібним днищем. Паралельно до рідини додається потрібна кількість флокулянту.
 • У процесі декантації дуже важливо забезпечити правильну швидкість висхідного потоку рідини, яка повинна бути меншою за швидкість осадження твердих частинок.
 • Таким чином, тверді частинки збільшуються в розмірах до тих пір, поки фільтруючий елемент не стає здатним їх затримати.
 • Далі освітлений сік подається до спеціального жолоба, а потім потрапляє до збірки освітленого соку першої сатурації.
 • Далі за допомогою насосів розчин подається другу сатурацію.

Коли слід міняти декантатор соку

Незважаючи на надійність, декантатор соку з часом зношується, що сприяє втраті початкових технічних характеристик. Це може статися через такі основні фактори:

 • Регулярне перевищення оптимального рівня навантаження. Цілком логічно, що інтенсивніше використання устаткування призводить до того, що термін його експлуатації скорочується.
 • Неправильне використання обладнання. Несправність декантатора може статися також через те, що пристрій застосовували неправильно.
 • Механічні пошкодження. На виробництві підприємств хімічної та харчової галузі можуть траплятися різні непередбачувані ситуації, які часто призводять до механічних поломок обладнання. У тому числі й декантаторів соку.
 • Зношування обладнання. Жоден декантатор не може працювати вічно. Тому з часом на підприємстві слід оновлювати обладнання, що використовується..
Від чого залежить ціна декантатора соку

Вартість замовлення декантатора соку в ТОВ «Сахавтомат» залежить від кількох дуже важливих факторів. Насамперед слід відзначити потужність обладнання, яку хоче отримати замовник. Також ціна залежатиме від кількості обладнання, що замовляється. На сайті ТОВ «Сахавтомат» Ви маєте можливість замовити безкоштовний розрахунок вартості замовлення. Для цього варто лише залишити номер телефону, а також вказати ім'я та прізвище контактної особи у спеціальній формі.

Чому слід співпрацювати з ТОВ «Сахавтомат»

ТОВ «Сахавтомат» – це підприємство, яке здатне виконувати замовлення з проектування, будівництва та запуску цукрових заводів. Компанія пройшла довгий шлях від виробництва запчастин до створення нового обладнання своїми силами. ТОВ «Сахавтомат» – це сучасна компанія, яка використовує інноваційні досягнення у сфері проектування, будівництва та обслуговування виробничих підприємств. Наші фахівці враховують індивідуальні потреби кожного клієнта, тому ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте рішення, які повністю відповідають усім очікуванням. З ТОВ «Сахавтомат» ви можете розраховувати на такі послуги як:

 • Проектування обладнання на основі технологій 3D-моделювання.
 • Виробництво обладнання відповідно до технічної документації.
 • Доставка обладнання до будь-якого міста України: Львів, Дніпро, Київ, Одесу та інші.
 • Виконує роботи, пов'язані з встановленням декантатора на виробничій лінії заводу.

Керівництво ТОВ «Сахавтомат» не боїться брати він ті завдання, які є непосильними інших компаній у цій сфері діяльності. Компанія виконує отримані замовлення якісно та точно у термін. До того ж, завдяки наявності власного автопарку вартість послуг компанії невисокі. Після укладання договору ТОВ «Сахавтомат» бере він зобов'язання виконати зазначені роботи під ключ від початку остаточно. При цьому на всі послуги компанії надається гарантія. Ми працюємо по всій території України та поставляємо декантатори соку у Київ, Харків, Полтаву, Житомир тощо. Звертайтеся за вказаними телефонними номерами, якщо ви хочете укласти контракт або обговорити можливі форми співробітництва між компаніями.