Будівництво промислових споруд від забудовника

Короткий опис

Виконуємо проектування промислових будівель. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

ТОВ «Сахавтомат» здійснює повний комплекс будівельних робіт та проектування промислових будівель з урахуванням усіх норм та стандартів. Сучасний підхід, використання інноваційних технологій швидкомонтованих будівель, а також величезний досвід у проектуванні різних типів об'єктів дозволяє нам гарантувати високу якість послуг та довговічність готової споруди. Наша команда працює по всій території України та здійснює проектування промислових будівель у різних містах: Київ, Одеса, Львів, Дніпро тощо.

З чого починається будівництво промислових будівель та споруд

Під промисловими будинками та спорудами маються на увазі об'єкти нерухомості, які використовуються для виробництва продукції та підприємницької діяльності. Підхід до будівництва такого типу будівель відрізняється від будівництва житлових будинків. Перед тим, як розпочати безпосередньо зведення несучих конструкцій, необхідно здійснити точне проектування промислової будівлі, врахувати всі деталі, включаючи:

 • призначення майбутньої споруди;
 • площа будівлі;
 • територія, де облаштовується промисловий об'єкт;
 • наявність чи відсутність інших споруд неподалік від об'єкта.

Такий комплексний підхід використовують фахівці ТОВ «Сахавтомат». В результаті вдається отримати функціональну та комфортабельну промислову будівлю з усіма необхідними для її роботи технічними особливостями.

Якими бувають промислові будівлі та споруди

Промислові будівлі та споруди сьогодні представлені у кількох категоріях. Здебільшого їх поділяють, з призначення майбутньої споруди. Виділяють:

 • Виробничі споруди. Призначені виготовлення окремого типу продукції. Це може бути запчастини, напівфабрикати тощо. До виробничих будівель відносяться ремонтні, ткацькі, заводські цехи тощо.
 • Енергетичні будівлі. Об'єкти, необхідні для енергетичної галузі: трансформаторна станція та підстанції, котельні.
 • Складські приміщення. Окрема категорія з мінімальними вимогами під час зведення будівлі. Готова споруда використовується як гараж, склад, майстерня. Допоміжні будівлі, що прибудовуються до (або неподалік) основної споруди. призначення майбутньої споруди;
 • Допоміжні будівлі, що прибудовуються до (або неподалік) основної споруди. Це може бути медпункт, їдальня.

Чому варто вибрати саме нас

Компанія ТОВ «Сахавтомат» здійснює будівництво промислових будівель протягом кількох років. Ми спеціалізуємося на зведенні будь-якого типу конструкцій, гарантуємо безпеку їх експлуатації та відповідність усім заявленим нормам та вимогам. У процесі роботи ми використовуємо сучасні технології та методики будівництва. Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на низку переваг:

 • Відповідальний та індивідуальний підхід. Ми вислуховуємо всі вимоги та побажання замовників та втілюємо їх під час роботи.

 • Широкий спектр послуг. Команда займається проектуванням та будівництвом різних типів промислових будівель.

 • Використання сучасного професійного обладнання, що дозволяє максимально автоматизувати процеси на об'єкті та виконати всі роботи якісніше та швидше.

 • Використання надійних високоміцних матеріалів.

 • Вигідна ціна. Усі ціни оголошуються заздалегідь. Ми пропонуємо прозоре ціноутворення, скидаємо прайс за потреби та здійснюємо безкоштовний розрахунок, щоб ви заздалегідь знали, який бюджет закласти на будівництво. При використанні технології швидкомонтованих будівель остаточна вартість робіт у 1,5 рази нижча, ніж при традиційному будівництві.

 • Ми здійснюємо будівництво промислових будівель із сендвіч-панелей, що гарантує високу швидкість зведення будівель. Використовуючи технологію БМЗ нам вдається здійснити повний комплекс будівельних робіт за максимум за 2 місяці. Зі звичайними будматеріалами аналогічний процес займає до 10 місяців.

Скільки коштує будівництво промислових будівель та споруд

Вартість будівництва промислової будівлі розраховується в індивідуальному порядку та залежить від цілого ряду факторів:

 • Швидкість виконання робіт на об'єкті. Це може бути термінове замовлення або стандартне. За перший доведеться доплатити.
 • Обсяг робіт. Чим більшим буде будівництво, тим більше для неї потрібно будматеріалів сил і часу.

   

 • Складність робіт. Навіть невеликі об'єкти можуть мати конструктивні особливості та нюанси, які роблять їх більш складними у виконанні та, відповідно, дорожчими.

Щоб ви не замовляли: облаштування котельні чи будівництво цеху, вартість робіт ми прораховуємо заздалегідь. Для цього ви можете скористатись послугою безкоштовного розрахунку. Просто залиште заявку на сайті. Ми передзвонимо вам, щоб розрахувати остаточну ціну на будівництво промислових будівель та споруд. ТОВ «Сахавтомат» пропонує максимально вигідну вартість робіт та лояльні ціни для постійних клієнтів.

Як замовити послугу будівництва промислових будівель та споруд

Будівництво промислових будівель та споруд – складний комплексний процес, для якого необхідно задіяти професіоналів. Команда спеціалістів ТОВ «Сахавтомат» має багаторічний досвід роботи у даній сфері, виконує всі послуги якісно та дає гарантію на будь-який вид роботи на об'єкті. Щоб замовити будівництво промислових об'єктів та споруд, зателефонуйте за номером телефону, вказаним на нашому сайті. Також ви можете залишити заявку, в якій вказати своє ім'я/прізвище та номер телефону для зворотного зв'язку. Наші менеджери зв'яжуться з вами у найкоротші терміни, обговорять архітектурне проектування промислових будівель, погодять терміни виїзду команди фахівців, остаточну вартість робіт, вислухають усі ваші додаткові вимоги та побажання. В результаті ви отримаєте будівництво, що відповідає всім будівельним нормам та стандартам безпеки і здатне стати функціональним та комфортабельним місцем роботи для персоналу.