Будівництво промислових споруд від забудовника

Короткий опис

Виконуємо проектування промислових будівель. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Проектування і будівництво промислових будівель

Промислові будівлі - об'єкти нерухомості, які використовуються промисловими суб'єктами підприємницької діяльності. Будівництво промислових будівель починається з проектування. Тут необхідно враховувати призначення споруджуваного об'єкта, район будівництва, наявність на території підприємства інших будівель. У підсумку отримуємо будівлю, де персонал зможе належним чином виконувати свої професійні обов'язки і при цьому виробниче обладнання буде розміщено з урахуванням забезпечення максимальної ефективності та безпеки його експлуатації. Також, розробляючи проект, ми приділяємо належну увагу інженерних систем: грамотно пророблена і якісно реалізоване електро-, водопостачання і обігрів будівлі є невід'ємними складовими компонентами комфорту і безпеки.

Типи промислових будівель 

Промислові споруди класифікуються за призначенням:

  • Проізводственние- будівлі, в яких відбувається випуск готової продукції, деталей, напівфабрикатів (заводські цехи, ремонтні та механоскладальні цехи, ткацькі, ливарні, штампувальні тощо)

  • Енергетіческіе- задіяні в енергетичній галузі (котельні, трансформаторні, підстанції тощо)

  • Транспортно-складскіе- склади готової продукції, майстерні, гаражі и.д

  • Вспомогательние- до них відносять адміністративно-побутові споруди, медпункти, прохідні, столові і т.д.

Промислові будівлі прийнято розділяти на чотири групи. До першої групи ставляться найвищі вимоги в плані експлуатаційних властивостей, довговічності, рівню вогневої захисту і іншим характеристикам.

Проектування промислових будівель та споруд першої групи вимагає найбільших витрат часу.

До четвертої групи відповідно вимоги мінімальні. Вони є найбільш простими в будівництві.

До розміщення об'єктів по території підприємства слід підходити прагматично: мінімальні відстані між об'єктами, доступність, зручність. Все повинно бути розташоване з урахуванням економічної доцільності.

Переваги

Швидкість зведення. Будівля за технологіями БМЗ можливо побудувати за 0,5-2 місяці, де на таке ж за розмірами при використанні звичайних будматеріалів, піде до 8-10 місяців.

Дешевизна в порівнянні зі звичайним традиційним будівництвом з цегли, каменю, дерева. Наприклад, БМЗ без внутрішніх опор (колон) одним прольотом шириною до 24 метрів (що вже неможливо досягти традиційними матеріалами) і довжиною від 30 і до 200 метрів обійдеться мінімум в 1,5 рази дешевше.

Можливість пристрою широких будівель без внутрішніх опор (колон), тобто одним широким прольотом, починаючи від 6 і до 36 і більше метрів, і в необмежену довжину, аж до 100 метрів.