Ремонт технологічного обладнання харчових виробництв

Короткий опис

Професійні послуги з ремонту технологічного обладнання від ПМУ Сахавтомат. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Ремонт технологічного обладнання

Технологічне обладнання харчових виробництв – це широкий перелік агрегатів, пристроїв та приладів, які значно полегшують та прискорюють процес виробництва продуктів харчування. Навіть найменше порушення, ледь помітний збій у роботі механізмів може призвести до непридатності готового продукту. Устаткування харчоблоку дозволяє контролювати температуру, рівень вологості, виконує операції з подрібнення, термообробки, сепарації продуктів та інші дії. Щоб технологічне обладнання харчового виробництва працювало злагоджено і безпечно, необхідно своєчасно усувати несправності, що виникають в роботі обладнання.

ТОВ ПМУ «Сахавтомат» (м. Харьків, Україна) спеціалізується на ремонтному та сервісному обслуговуванні устаткування, що використовується в харчовій промисловості. Фахівці компанії виконують:

·      професійну профілактику роботи агрегатів;

·      детальну діагностику несправностей та збоїв;

·      капітальний ремонт устаткування.

Ремонт харчового обладнання здійснюється в нашому сервісному центрі або на місці – у замовника, залежно від габаритів пристрою та складності несправності. Для заміни деталей, що стали непридатними, використовуються виключно оригінальні запчастини. Відремонтоване приладдя наново отримує втрачений робочий ресурс, розрахований на безвідмовну експлуатацію протягом тривалого часу.

Якi агрегати ремонтує «Сахавтомат»?

Починаючи свою діяльність як підприємство з будівництва споруд та оснащення цукрових заводів, ми розширили спектр послуг. Знаючи особливості експлуатації та обслуговування оснащення цукрових виробництв, наші спеціалісти також досконально володіють знаннями щодо ремонту іншого харчового устаткування. Майстри проводять комплексну діагностику та ремонт технологічного обладнання наступних типів:

·      дифузійні та вакуумні апарати;

·      сушильні барабани та мішалки з різним видом приводу;

·      підйомні механізми та ємності для розміщення меляси;

·      двигуни та виробничi вентилятори.

Технологічне обладнання харчоблоку може зламатися через високу інтенсивність навантаження, через порушення правил експлуатації, внаслідок механічного впливу, перепадів електрики або природного зношування деталей. Фахівці «Сахавтомат» безпомилково визначають причину поломки та пропонують оптимальні варіанти усунення несправності. У разі недоцільності ремонту майстер порекомендує заміну агрегату на модель з аналогічними технічними характеристиками. На всі послуги з ремонту технологічного обладнання, заміну деталей та комплектуючих ми надаємо гарантію.

Якщо в процесі експлуатації пристроїв, зайнятих у ланцюжку харчового виробництва, ви помітили некоректну роботу або збої, не варто відкладати ремонт. Телефонуйте нам за номером +38 099 940 57 93, і наші фахівці, які мають досвід роботи з відновлення функціональності агрегатів, швидко та недорого відремонтують пристрiй.