Оренда спецтехніки для забудовників

Послуга Оренда спецтехніки для забудовників від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Оренда спецтехніки – це вигідна пропозиція, орієнтована на задоволення потреб будівельних компаній, комунальних служб та приватних осіб. Автопарк спецтехніки охоплює великовантажний, потужний та функціональний автотранспорт: бульдозери, крани-маніпулятори, екскаватори, навантажувачі. Вони незамінні на будівельних майданчиках, під час проведення землерийних, вантажних, монтажних робіт.

За виконання будівельних робіт не обійтися без спеціальної техніки, здатної виконувати складні завдання. Екскаватори, крани-маніпулятори можуть помітно прискорити та спростити процес будівництва будь-якого типу будівель. Купувати такі машини немає необхідності, адже вони будуть потрібні протягом обмеженого відрізка часу. ТОВ "Сахавтомат" пропонує послугу оренди спецтехніки на вигідних умовах. Ви отримаєте в використання будь-яку обрану машину, яка знадобиться для копання котлованів, підйому важких блоків та інших будматеріалів, вивезення будівельного сміття тощо.

ТОВ «Сахавтомат» працює по всій території України та постійно розширюємо список міст, в яких доступна оренда будівельної техніки: Київ, Харків, Полтава, Дніпро, Одеса, Суми тощо.

Коли потрібно орендувати спецтехніку

Оренда будівельної техніки може знадобитися за будь-яких будівельних робіт. Насамперед, машини орендують для того, щоб доставити будівельні матеріали на об'єкт. Вони дозволяють швидко та надійно транспортувати велику кількість будматеріалів: цементу, піску, цегли тощо. При зведенні житлових, промислових чи комерційних приміщень може знадобитися спецтехніка. Адже далеко не всі підрядники мають повний автопарк з усім необхідним транспортом. Ми пропонуємо кілька варіантів спецтехніки, організовуємо її оперативну доставку та залучаємо до управління кранами досвідчених спеціалістів. Оренда техніки повинна проводитись на прозорих, зрозумілих та простих умовах. Важливо, щоб компанія надавала всю необхідну документацію та здійснювала регулярний техогляд машин для дотримання норм безпеки під час їх експлуатації.

Яку спецтехніку пропонує ТОВ «Сахавтомат»

Автопарк ТОВ «Сахавтомат» регулярно поповнюється новими транспортними вантажними машинами, що дають змогу помітно спростити процес будівництва житлових, комерційних чи промислових об'єктів. Сьогодні в каталозі є кілька категорій спеціальної техніки:

 • Гусеничні крани, що виконують переміщення важкого обладнання, підйом вантажів на необхідну висоту тощо. Машини на гусеницях можуть переміщатися за будь-яким типом поверхні, що робить їх більш прохідними на будівельних об'єктах.
 • Крани-маніпулятори, розроблені як для транспортування, так і для вантажно-розвантажувальних робіт. Можуть перевозити важкі об'ємні будівельні матеріали, виробниче обладнання тощо.

Якщо говорити про конкретні моделі, то автопарк містить:

 •  
 • Кран СКГ 63/100 – незамінний у сфері будівництва. Це гусенична модель вантажопідйомності 63 т підходить для виконання вантажних робіт, підйому на висоту будівельних матеріалів, обладнання та інших важких об'єктів.
 • Кран МКГ 25 – оснащений дизель-електричним силовим агрегатом, має вантажопідйомність 25 т. Довжина стріли крана може бути збільшена максимум ще на 25 метрів, що робить це профільне обладнання одним із найбільш функціональних. Модель оснащена гусеницями підвищеної ширини, забезпечуючи підвищену стабільність під час підйому надважкого обладнання.
 • Кран-маніпулятор MAN Palfinger PK-16000 – оренда спеціальної техніки такого типу затребувана при підйомі вантажів на висоту для транспортування великого обсягу будівельних матеріалів, промислового обладнання. Кран маніпулятора вантажопідйомністю 15 т включає функції вантажівки та підйомного крана.
 • MAN Palfinger PK-15000 має вантажопідйомність 10 т. Його конструкція розрахована на транспортування та підйом на висоту важкого обладнання. Техніка дозволяє швидко справлятися з поставленими завданнями на будмайданчику та заощаджує людський ресурс.

Як вибрати будівельну техніку

Для багатьох будівельних об'єктів, де виникає необхідність використання спецтехніки, оренда є оптимальним рішенням. Щоб остаточно визначитися з транспортом, необхідним для виконання тих чи інших завдань, варто проконсультуватися з фахівцями ТОВ «Сахавтомат».

При виборі зазвичай звертають увагу на:

 • Перелік завдань, з якими має впоратися машина. Це може бути переміщення будматеріалів, транспортування будівельного сміття, підйомні роботи і таке інше. Для кожного завдання потрібен особливий вид машин.
 • Вартість оренди спецтехніки. Вона залежатиме від характеристик, машин, їх додаткових властивостей. Ми заздалегідь розраховуємо вартість спеціальної техніки та відправляємо прайс для ознайомлення з каталогом.
 • Вантажопідйомність. Стосується машин, призначених для транспортування та підйомів вантажів. У нашому автопарку є техніка, вантажопідйомність до 63 тонн.
Переваги оренди спецтехніки у ТОВ «Сахавтомат»

Вибираючи фірми з оренди спецтехніки, важливо дивитися на асортимент машин, а також відповідальний та індивідуальний підхід до кожного замовлення. ТОВ «Сахавтомат» вже кілька років займається різними видами будівельних робіт. Ми пропонуємо оренду спецтехніки в Україні на прозорих та вигідних умовах. Співпраця з нами – це можливість розраховувати на:

 • Професійну допомогу спеціалістів. Співробітники ТОВ «Сахавтомат» допомагають підібрати спецмашини, розраховують оптимальну тривалість оренди.
 • Досвід машиністів. Ви отримаєте спецтехніку, якою керуватимуть фахівці, які мають великий досвід роботи на будівельних майданчиках, знають всі нюанси такої діяльності, правила техніки безпеки. Не завжди замовники на об'єкті мають людей, які вміють керувати підйомними кранами.
 • Вигідна вартість. Ціна оренди спецтехніки розраховується індивідуально. Вона залежатиме від типу спецтехніки, тривалості оренди, особливих умов та побажань клієнта.
 • Великий вибір спецтехніки. На сайті представлено кілька видів техніки, які можна орендувати для будівельних робіт. Це дозволяє підібрати той варіант, який буде потрібно для конкретного виду робіт на об'єкті.

Ми також ретельно контролюємо техніку, яка видається в оренду. Усі крани та машини мають сертифікати, відповідають вимогам безпеки та регулярно проходять техогляд.

Як замовити послугу оренди спецтехніки

Щоб оформити оренду спецтехніки, необхідно перш за все вибрати потрібну вам машину. В описі кожного варіанта є всі докладні характеристики: вантажопідйомність, сфера використання, особливості конкретної спецтехніки і т.д. У разі потреби наші фахівці допоможуть з вибором, проконсультують з усіх питань та підберуть комплект техніки, який стане в нагоді під час проведення будівельних робіт. Щоб зв'язатися з менеджерами ТОВ «Сахавтомат», залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону. Під час розмови ми будемо обговорювати всі деталі, включаючи вартість оренди техніки. Ми гарантуємо прозоре ціноутворення – остаточну суму ви знатимете раніше часу. Жодних прихованих платежів або додаткових витрат. Вся спецтехніка, представлена в каталозі – надійна та сучасна, проходить регулярний огляд, відповідає опису на сайті та здатна повноцінно виконувати поставлене перед нею завдання.