Виготовлення збірників, цистерн, ємностей для рідини

Короткий опис

Виготовлення цистерн, збірників, ємностей для різних рідких продуктів об'ємом від 2 до 50 м3. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» має великий досвід у виготовленні збірників для різних рідких продуктів об'ємом від 2 до 50 м3 з вуглецевої і нержавіючих сталей. У нас Ви можете замовити різноманітні цистерни, бочки та ємності для  зберігання та перевезення рідин. 

Ми працюємо лиша на новітньому обладнанні та використовуємо найякісніше матеріали, що дає змогу використовувати наше обладнання для будь-яких цілей. Ви можете бути впевнені в якості, адже ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» дає гарантію на збірники - 5 років.

Для зберігання, збору та транспортування рідин великих об’ємів, таких як вода або добрива для сільськогосподарських угідь, молоко, необхідне спеціалізоване обладнання - цистерни (бочки), збірники та різноманітні ємності. Вони використовуються для закачування, транспортування і внесення рідких продуктів, підвезення води та іншого. 

ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» використовує для виготовлення збірників, цистерн та ємностей нержавіючу та вуглецеву сталь. Використання вуглецевої сталі має ряд переваг: 

  • підвищені міцність і довговічність;
  • високий рівень структурної цілісності;
  • хороші показники оброблюваності;
  • висока твердість зовнішньої поверхні з відмінною зносостійкістю і одночасної пластичністю внутрішнього шару;
  • невисока вартість виробів. 

Проте, якщо необхідно вистояти під впливом високих температур, то рекомендуємо використовувати нержавіючу сталь. 

Кожен етап виготовлення обладнання ми беремо на себе - від планування та узгодження з замовником до перевезення та монтажу устаткування. 

Наші фахівці виконують роботи з демонтажу попередніх збірників, які вже не придатні для використання. Ми перевозимо готове обладняння на місце монтажу та встановлюємо збірники. 

Також наші досвідчені працівники можуть надати послуги з капітального ремонту резервуарів об'ємом до 10 000 м3.