Виготовлення збірників, цистерн, ємностей для рідини

Короткий опис

Виготовлення цистерн, збірників, ємностей для різних рідких продуктів об'ємом від 2 до 50 м3. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Виготовлення ємностей (цистерн, збірників) із металу

Цистерни, збірники та ємності для рідини сьогодні активно використовуються на різних типах промислових та будівельних об'єктів. Вони відрізняються високою міцністю та надійністю, оскільки виготовляються з металу, здатного витримувати підвищене навантаження, вплив атмосферних явищ, контакт із різними типами рідини тощо. ТОВ «Сахавтомат» здійснює виготовлення ємностей із металу об'ємом від 2 до 50 м³. Наші спеціалісти використовують сучасне обладнання, що відповідає всім міжнародним стандартам. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, враховуємо всі вимоги та побажання клієнтів та виконуємо будь-які обсяги робіт у найкоротші терміни. ТОВ «Сахавтомат» працює на всій території України. Ви можете замовити цистерни та збірки, виконані з металу, з доставкою до різних міст країни: Київ, Харків, Одеса, Львів, Тернопіль і так далі.

Де і для чого використовують ємності з металу

Виготовлення збірників та цистерн на основі металу актуальне для різних типів промислових та будівельних об'єктів. При зведенні будівель або окремих конструкцій, виробництві харчової чи хімічної промисловості необхідно подбати про правильне зберігання та транспортування рідких продуктів. Також збірники та цистерни використовуються для:

 • підвезення води на ділянку;
 • закачування рідин;
 • внесення рідких продуктів (добрив).

Вони перевозять чисту питну чи промислову воду, добриво для сільськогосподарських об'єктів, будівельні суміші тощо.

З чого виготовляють збирання, цистерни та ємності для рідин

Коли йдеться про ємності з металу, під ними маються на увазі збірки та цистерни, виготовлені в першу чергу з вуглецевої сталі. Це надійний високоміцний матеріал, що відрізняється низкою позитивних властивостей:

 • тривалий термін експлуатації;
 • високі показники міцності;
 • структурна цілісність;
 • зносостійкість;
 • пластичність;
 • здатність витримувати підвищені навантаження та механічний вплив;
 • вигідна вартість.

У той же час, деякі ємності виготовляються на основі нержавіючої сталі. Особливо це актуально для зберігання та транспортування рідин, що піддаються впливу високих температур. Більш того, нержавіюча сталь здатна витримувати тривалий контакт з рідинами та підходить для тривалого їх зберігання.

Чому саме ТОВ «Сахавтомат»

ТОВ «Сахавтомат» здійснює виробництво різних типів ємностей, необхідних для зберігання та транспортування рідин. Ми використовуємо високоміцний метал, здатний витримувати контакт з різними типами з'єднань, що відрізняється стійкістю до підвищеної вологості, різких перепадів температур тощо. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення та виконуємо завдання різної складності, враховуючи всі вимоги та побажання клієнтів, експериментуємо з розмірами та формою цистерн тощо. ТОВ «Сахавтомат» здійснює, наприклад, виготовлення круглих ємностей з металу, діаметр яких може змінюватись в залежності від того, який обсяг рідин необхідно зберігати. Також, співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на такі переваги:

 • вигідна вартість продукції та прозоре ціноутворення;
 • виконання будь-якого обсягу завдань вчасно, без зривів термінів та затримок;
 • консультація та допомога фахівців з вибором ємностей;
 • крім виготовлення, ми також займаємося транспортуванням та встановленням ємностей на
 • різних типах об'єктів, дотримуючись усіх норм та техніки безпеки;
 • великий вибір продукції, можливість виконати індивідуальний проект за вашими розрахунками.
Як розраховується вартість ємностей із металу

Виготовлення цистерн із металу – процес, що вимагає використання спеціального професійного обладнання. ТОВ «Сахавтомат» гарантує високу якість результату та водночас вигідну вартість послуг. Ціна ємності з металу залежатиме головним чином від матеріалу, що використовується при її виготовленні. Також на ціноутворення впливатимуть:

 • кількість цистерн чи збірників;
 • товщина стін;
 • об'єм ємності;
 • складності задач: проектування нестандартних ємностей із металу.

Щоб дізнатися про приблизну або остаточну ціну, ви можете замовити безкоштовний розрахунок безпосередньо на нашому сайті. Для цього заповніть заявку, вказавши свій номер телефону та ім'я. Наші менеджери зв'яжуться з вами в найкоротші терміни, узгодять усі деталі щодо характеристик ємностей, скинуть прайс або здійснять максимально точні розрахунки, щоб заздалегідь планували бюджет.

Як замовити ємності з металу в Україні.

Виготовлення цистерни важливо довірити професіоналам у сфері виробництва металевих елементів. ТОВ «Сахавтомат» бере на себе всі етапи виготовлення обладнання для промислових об'єктів: починаючи від проектування та складання технічного завдання і до безпосереднього виготовлення збірників, їх транспортування та встановлення. Також можна замовити обслуговування або демонтаж застарілого обладнання. Ми здійснюємо розбирання та транспортування резервуарів згідно з задокументованими нормами та стандартами. Наші спеціалісти виконують капітальний ремонт різного типу резервуарів ємністю до 10 000 м3.

Щоб замовити послуги спеціалістів, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Ми приймаємо дзвінки щодня по буднях з 8:00 до 17:00. Щоб зв'язатися з вами у неробочий час, залиште заявку на сайті. Наші менеджери передзвонять за першої ж можливості та обговорять усі деталі замовлення, уточнять характеристики збірок чи цистерн: їх обсяги, матеріал, форму. Правильне зберігання та транспортування різного типу рідин підвищує рівень безпеки на об'єкті, дозволяє дотримуватись усіх необхідних стандартів. ТОВ «Сахавтомат» виготовляє ємності з металу, здатні прослужити якомога довше і відрізняються стійкістю до різних типів рідин.