Сита для всіх типів центрифуг за помірними цінами

Короткий опис

Сито промислове відноситься до категорії матеріалів для оснащення центрифуг з безперервним та періодичним принципом дії. Комірчаста структура виробів забезпечує високий рівень фільтрації робочого середовища, підвищує показники продуктивності динамічних установок.

Сито промислове сьогодні активно використовується переважно у харчовій промисловості. Це корисне та функціональне обладнання, яке здатне автоматизувати та прискорити багато процесів виробництва. ТОВ «Сахавтомат» постачає не просто надійну та якісну, а й недорогу техніку, яка до інших своїх можливостей дозволяє ще й помітно скоротити виробничі витрати. І як наслідок – знизити остаточну вартість продукту, виділившись таким чином серед конкурентів. На нашому сайті ви можете купити сито промислове з доставкою по всій території України: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів і т.д. ТОВ «Сахавтомат» - це команда професіоналів, що постачає спеціальне обладнання для цукрових виробництв. Наші фахівці дають консультації та допомагають з вибором конкретної моделі промислового сита для центрифуги.

Де використовують сьогодні промислове сито

Сито для центрифуги призначене головним чином для сепарування різних типів середовищ на дві фракції: жорстку та рідку. Цей процес особливо актуальний як на цукрових заводах, а й інших об'єктах харчової промисловості. Також обладнання можна зустріти на таких типах підприємств:

 • аграрний сектор;
 • переробна сфера.

Моделі сита представлені в різних варіаціях і відрізняються між собою за технічними характеристиками, можливостями, правилами експлуатації і т.д. При цьому все обладнання, яке постачає ТОВ «Сахавтомат», здатне витримувати часте використання та підвищені навантаження, без яких не обійтись на великих промислових об'єктах. ТОВ «Сахавтомат» також здійснює всі необхідні роботи із запуску системи, включаючи транспортування, встановлення та обслуговування сита.

Основні характеристики сита для центрифуг

Сито для центрифуги виготовляється з міцного надійного хромонікелевого сплаву. Завдяки цьому обладнання:

 • витримує інтенсивне навантаження;
 • стійке до механічних пошкоджень;
 • стійко до засмічення;
 • просте в обслуговуванні та експлуатації.

Промислові сита, що поставляються ТОВ «Сахавтомат», відрізняються такими характеристиками:

 • При виробництві задіюється гальванопластика для отримання ідеальної гладкості металу.
 • Для поліпшення сепарації продуктів виробники використовують конічну форму осередків.
 • Завдяки використанню хромонікелевих складів обладнання стійке до появи корозії, підвищених температур, сильного тиску.
 • Для збільшення терміну експлуатації сита використається оптимальна товщина металу. Більше того, в такий спосіб вдається знизити використання води.
 • Простота монтажу та експлуатації. Сита не потрібно очищати занадто часто, вони підходять для установок періодичної та безперервної дії.

ТОВ «Сахавтомат» - надійний постачальник сита для центрифуг

ТОВ «Сахавтомат» займається не лише будівельними та монтажними роботами, а також обслуговуванням обладнання. Ми також постачальники сита для центрифуг індійського виробництва. Це сучасна надійна техніка, яка за своїми технічними характеристиками та можливостями не поступається аналогам більш відомих німецьких чи українських брендів. При цьому сито-промислове індійського виробника набагато дешевше, що дозволяє заощадити на обладнанні, не втративши при цьому в якості. Співпрацюючи з нами, ви також можете розраховувати на низку таких переваг:

 • постачання від перевірених виробників;
 • гарантія на все обладнання;
 • індивідуальний підхід до кожного замовлення;
 • чесне прозоре ціноутворення;
 • великий вибір обладнання;
 • консультації досвідчених кваліфікованих спеціалістів.
Скільки коштує промислове сито

ТОВ «Сахавтомат» займається постачанням продукції індійського виробництва. Сито металеве промислове коштує недорого, але при цьому володіє всім набором необхідних функцій, виготовляється з міцних матеріалів і виконує всі поставлені перед ним завдання. Звичайно, вартість обладнання може суттєво відрізнятись в залежності від моделі. На ціноутворення впливатимуть характеристики сита, додаткові можливості, принцип управління, продуктивність тощо. ТОВ «Сахавтомат» пропонує максимально вигідні ціни на все обладнання для цукрових заводів та інших об'єктів харчової промисловості. Ми заздалегідь прораховуємо ціну сита, за запитом відправляємо прайс, щоб ви могли ознайомитись з усіма товарами та порівняти їхню вартість. Запитати каталог можна на сторінці товару, там знаходиться кнопка «безкоштовний розрахунок».  

Як замовити сита для центрифуг

ТОВ «Сахавтомат» займається постачанням надійного та довговічного сита для центрифуги від перевірених виробників. Ми гарантуємо високу якість продукції та пропонуємо великий вибір обладнання, актуального для різних типів об'єктів харчової чи аграрної промисловості. Постачання здійснюються швидко та з урахуванням усіх ваших вимог та побажань. Ви також зможете проконсультуватися зі спеціалістами ТОВ «Сахавтомат», які допоможуть підібрати відповідний варіант сита під конкретний запит. Щоб купити сито промислове для центрифуги, зателефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті. ТОВ «Сахавтомат» приймає дзвінки щодня по буднях з 8:00 до 17:00. Ви також можете зв'язатися з нами у неробочий час – просто залиште заявку на сайті з номером телефону для зворотного зв'язку. Наші менеджери передзвонять вам за першої ж можливості, за запитом скинуть прайс на всю продукцію, дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, і допоможуть підібрати відповідне обладнання. ТОВ «Сахавтомат» - команда професіоналів, які знають усі тонкощі вибір обладнання для об'єктів харчової промисловості. Довіряйте фахівцям, щоб гарантовано отримати техніку, здатну покращити та прискорити процес виробництва, зробити його безпечним та оптимізованим.