Сита для всіх типів центрифуг за помірними цінами

Короткий опис

Сито промислове відноситься до категорії матеріалів для оснащення центрифуг з безперервним та періодичним принципом дії. Комірчаста структура виробів забезпечує високий рівень фільтрації робочого середовища, підвищує показники продуктивності динамічних установок.

Сита для центрифуг 

 

Сита використовуються для швидкої та якісної сепарації середовищ на рідку та тверду фракції, застосовуються в харчовій промисловості, аграрній галузі, на підприємствах переробної сфери.

Підтримуючи активний розвиток цукрової промисловості України, ТОВ «ПМУ Сахавтомат» (м. Харків), займається постачанням професійного обладнання для цукрових виробництв. Підприємство пропонує сита для центрифуг індійської торгової марки. За технічними характеристиками продукція аналогічна виробам німецьких та вітчизняних виробників, але має більш привабливішу вартість. Використання недорогих сит високої якості сприяє підвищенню рентабельності виробництв та зниженню собівартості готового продукту.   

 

Технічні особливості продукції 

 

Сахавтомат реалізує cита для центрифуг, що підходять до різних моделей з безперервним та періодичним циклом виробництва. Вироби виготовляються з хромонікелевого сплаву, мають підвищену міцність, розраховані на інтенсивне навантаження, стійкі до утворення засорів та не потребують складного технічного обслуговування. Продукція індійського виробника успішно використовуються багатьма вітчизняними підприємствами з переробки цукрових буряків та демонструють еталонні технічні характеристики в процесі роботи на виробництвах:

·         обладнання виготовляється із застосуванням гальванопластики, що забезпечує металу ідеально гладку поверхню з дзеркальним блиском, без найменших дефектів;

·         вироби для підприємств цукрової галузі мають конічну форму осередку, запобігаючи ймовірності закупорювання та підвищуючи якість сепарації;

·         хромонікелеєві сита для центрифуг стійкі до дії корозії, високих температур, різких перепадів показників тиску;

·         оптимальна товщина металу перешкоджає деформації поверхні, значно збільшує термін служби, підвищує рівень фільтрації та знижує витрати води.

Застосування пристроїв індійського виробника сприяє суттєвому зменшенню втрат цукрових кристалів у мелясі та знижує вартість обслуговування центрифуг. Пристрої легко монтуються, не вимагають частого очищення та демонструють однакову ефективність при роботі на цукрових динамічних установках безперервної та періодичної дії.

Якщо ви шукаєте надійного постачальника обладнання для підприємства цукрової галузі, ми готові стати вашим партнером. Сахавтомат постачає сита для всіх типів центрифуг у будь-якій необхідній кількості оперативно та за демократичними цінами. Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника. Для оформлення замовлення, персональної консультації спеціалістів та детального обговорення перспектив співпраці дзвоніть нам за телефоном +38 097 693 70 95.

Для більш детального ознайомлення з нашим асортиментом ЗАВАНТАЖУЙТЕ КАТАЛОГ!