Складські будинки

Послуга Складські будинки від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

До складських приміщень пред’являються високі вимоги. Тому вже на етапі будівництва варто з відповідальністю до цього віднестися.

Будування будівель складського призначення під ключ

 Необхідно пам’ятати, що від вибору матеріалів та кваліфікації будівельників залежить якість отриманого результату. Тому правильним рішенням буде замовити будівництво складських приміщень у професіоналів.

Компанія «Sakhavtomat» здійснює проєктування та будівництво будівель різного рівня складності під ключ по всій Україні. У своїй роботі ми використовуємо нові технології зведення, що дозволяє скоротити процес робіт й заощадити на матеріальних ресурсах. Будівництво складських будівель здійснюється з використанням професійного обладнання та матеріалів, завдяки чому забезпечується надійність споруди.

Варіанти будівництва складських приміщень

Сучасні технології та матеріали дозволяють за лічені тижні зводити будівлі. Особливо дана можливість важлива при плануванні складів та ангарів. Зазвичай будівництво складів здійснюється в одному з наступних варіантів:

·       теплий склад (з використанням утеплення для збереження заданого мікроклімату);

·       холодний склад (для збереження товарів які не потребують тепла).

На етапі обговорення та проєктування фахівці підберуть та порекомендують найкращі рішення. Враховується запланований бюджет, вид товарів які будуть зберігатися, місце розміщення споруди та інші нюанси. На основі отриманих даних працівники зможуть підібрати оптимальне рішення для досягнення поставлених клієнтом цілей.

Етапи будівництва

В незалежності від проєкту процес будівництва розпочинається із земляних робіт. Складські будівлі не належать до категорії капітального будівництва, завдяки чому нема потреби оформляти дозвіл та інші документи. Тому під час проведення земельних робіт паралельно будуть виготовлятися металоконструкції.

На наступному етапі відбувається будівництво каркаса. Він може бути утеплений панелями, або профнастилом в залежності від того який тип будівлі потрібен замовнику (холодний або теплий). Покрівля може перекриватися за допомогою сендвіч-панелей, або інших матеріалів. Після закінчення робіт здійснюється встановлення вікон, дверей й виконується внутрішнє оздоблення. 

Переваги будівництва складських приміщень під ключ

Будування будівель складського призначення професіоналами має ряд переваг. Серед їх числа:

  • висока швидкість збирання та монтажу;
  • можливість унікального проєктування;
  • використання сучасних матеріалів;
  • оснащення будь-якими видами комунікацій;
  • стійкість до атмосферних перепадів.

Будівництво може бути виконане як зі швидкомонтованих конструкцій, так і зі збірних залізобетонних. Вибір технології напряму залежить від функціонального призначення будівлі складського призначення. Ми уважно прислухаємося до потреб клієнта, тому ви можете бути впевнені у, тому що всі ваші побажання будуть враховані.

Фахівці компанії «Сахавтомат» готові надати увесь спектр послуг. В результаті співпраці ви отримаєте готовий до експлуатації об’єкт з мінімальними витратами часу та фінансових ресурсів. Тому не зволікайте і телефонуйте до нас прямо зараз.