Спортивні споруди

Послуга Спортивні споруди від САХАВТОМАТ Харків, Україна
Короткий опис

Спорт є важливою складовою сучасної людини, завдяки чому інфраструктура кожного міста включає спортивні та фізкультурно-оздоровчі комплекси.

Будівництво спортивних будівель під ключ

У подібних будівлях зазвичай проводять не лише змагання та тренування, але й інші заходи, на які збирається чимало людей. Тому для подібних об’єктів діють досить жорсткі будівельні норми.

Компанія «Сахавтомат» готова виконати на замовлення будівництво відкритих та закритих стадіонів, льодових арен, тренажерних залів, хокейних майданчиків та інших споруд. Будування будівель спортивного призначення здійснюється з використанням технології посиленого металевого каркаса. Даний спосіб дозволяє зменшити фундамент будівлі, в результаті чого скорочуються терміни та вартість будівництва.

Особливості будівництва споруд спортивного призначення

Використання сучасних матеріалів та технологій дозволяє за короткий проміжок часу зводити будівлі спортивного призначення різного рівня складності. Подібні споруди мають всі необхідні комунікації, в тому числі водопостачання, опалення, вентиляція, освітлення тощо. Тому експлуатаційними характеристиками дані об’єкти не поступаються капітальному будівництву. Будівництво спортивних будівель під ключ містить наступні дії:

  • розробка індивідуального проєкту;
  • оформлення дозволів на початок будівництва та іншої документації;
  • підведення всіх необхідних інженерних комунікацій;
  • підготовка території та закладення фундаменту;
  • монтаж каркаса будівлі;
  • зведення стін;
  • монтаж вентиляційної системи;
  • при необхідності здійснюється облаштування всієї прилеглої території.

В ході роботи фахівці дотримуються будівельних норм, завдяки чому спортивні будівлі відрізняються тривалим терміном експлуатації. Подібній конструкції не страшні погодні умови. Професійне проєктування дозволяє будівлі витримувати навантаження від вітру та температурних перепадів.

Професійне будівництво спортивних споруд

Команда фахівців «Sakhavtomat» відкрита для співпраці й готова реалізувати проєкти по всій території України. Ми надаємо послуги під ключ, а це означає що у фінальному результаті ви отримаєте готовий до експлуатації об’єкт. Процес будівництва контролюється на кожному етапі, завдяки чому всі наші об’єкти здаються своєчасно.

Будівництво спортивних будівель нашими фахівцями виконується від проєктування до введення в експлуатацію. Ми зможемо швидко та якісно збудувати спорткомплекс будь-яких розмірів. Отримати консультації та більш детальну інформацію можна за номером телефона указаним на сайті.