Будiвельнi роботи

Послуга Будiвельнi роботи від САХАВТОМАТ Харків, Україна

Короткий опис

Проектно-монтажна компанія «САХАВТОМАТ» спеціалізується на виконанні широкого кола послуг. Маючи великий досвід у сфері будівельних робіт та заручившись підтримкою висококваліфікованих працівників, ми здатні задовільнити потреби кожного клієнта. Компанія спеціалізується на будівництві промислових споруд, будівель, призначених для проживання, забезпечення побутових, громадських та культурних потреб людини. Наша зона відповідальності починається з розробки проекту, обговорення побажань клієнта, та закінчується успішним введенням проекту в експлуатацію. Ми гарантуємо: надання якісних послуг висококваліфікованими працівниками; використання новітнього та імпортного професійного обладнання; урахування усіх побажань клієнта; ведення проекту «від» і «до».

Що ми пропонуємо

Проектно-монтажна компанія «САХАВТОМАТ» спеціалізується на виконанні широкого кола послуг. Маючи великий досвід у сфері будівельних робіт та заручившись підтримкою висококваліфікованих працівників, ми здатні задовільнити потреби кожного клієнта. 

 

Будівельні роботи - це великий об’єм задач, які необхідно виконати безпосередньо в процесі зведення споруди. Ми виконуємо загальнобудівельні, спеціальні, транспортні та вантажно-розвантажувальні роботи.

 

Ми спеціалізуємося на виконанні земельних (риття ям та котлованів для фундаментів, траншей для проведення всіх можливих комунікацій) та пальових робіт (процеси, які пов’язані із забиванням паль під землю, влаштування пальових фундаментів). 

Транспортні та навантажувально-ровантажувальні роботи включають в себе доставку матеріалів, конструкцій, інвентарю і деталей на місце робіт чи будівництва.

Також ми виконуємо монтаж залізобетонних та сталевих конструкцій. 

 

Компанія спеціалізується на будівництві промислових споруд, будівель, призначених для проживання, забезпечення побутових, громадських та культурних потреб людини. 

Наша зона відповідальності починається з розробки проекту, обговорення побажань клієнта, та закінчується успішним введенням проекту в експлуатацію. 

 

Ми гарантуємо: надання якісних послуг висококваліфікованими працівниками; використання новітнього та імпортного професійного обладнання; урахування усіх побажань клієнта; ведення проекту «від» і «до».