Виготовлення кожухоподібного теплообмінника

Короткий опис

Виготоляємо трубчасті і кожухотрубні теплообмінники для різних рідин. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» виготовляє теплообмінники трубчасті і кожухотрубні для різних рідин.

Теплообмінник - це пристрій, в якому відбувається процес передачі теплової енергії між двома теплоносіями, що мають різний температурний режим. В якості теплоносіїв використовуються газ, пар, або рідина. 

Кожухоподібні і трубні теплообмінники користуються найбільшою популярністю серед інших видів. 

Ми виготовляємо трубні та кожухоподібні теплообмінники на новітньому устаткуванні імпортного виробництва, та використовуємо надійний інструмент.

ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» виготовляє трубчасті і кожухотрубні теплообмінники для різних рідин. 

Принцип роботи кожухоподібного теплообмінника полягає в тому, що гарячий і холодний температурні носії рухаються по двох різних каналах. Процес обміну теплом відбувається між стінками цих каналів.

Розподіл кожухоподібних теплообмінників на види відбувається залежно від напрямку руху теплоносія. Теплообмінники бувають наступних типів:

  • перекрестноточними
  • протиточними;
  • прямоструминними.

Основними елементами трубчастих теплообмінників є скупчення труб, трубні решітки, корпус, кришки, патрубки. Кінці труб кріпляться в трубних решітках розвальцюванням, зварюванням і пайкою. Від того, яка кількість трубок знаходиться в середині кожуха, залежить те, з якою швидкістю буде рухатися речовина. Від швидкості руху речовини буде залежати, в свою чергу, коефіцієнт теплопередачі.

Кожухоподібні теплообмінники поділяються на такі типи:

  • знімні кожухотрубні системи U образного типу;
  • знімні кожухотрубні системи з трубними ґратами плаваючого типу;
  • трубні без оребрення або з низьким ребрами;
  • оребрені труби;
  • труби з внутрішнім оребренням.

За побажаннями замовника, фахівці ТОВ «ПМУ«Сахавтомат» проводять розрахунок параметрів теплообмінника, виготовляють теплообмінник і гарантують безпечну доставку до місця призначення з подальшим монтажем.