Професійний ремонт дифузійних апаратів

Короткий опис

Комплексна модернізація дифузійних апаратів та виготовлення запчастин для них. Гарантуємо надання якісних послуг, використання професійного обладнання, урахування усіх побажань клієнта

Дифузійний апарат – це обладнання, яке застосовується десятиліттями на підприємствах харчової промисловості. При цьому багато компаній зараз займаються модернізацією цих установок, оскільки старі моделі не можуть відповідати сучасним вимогам. Також їхнє виробництво вже закінчилося, тому діставати запчастини стає складніше. Компанія ТОВ «Сахавтомат» пропонує послугу капітального ремонту дифузійних апаратів за допомогою самостійно виготовлених запчастин.

Що таке дифузійний апарат

Дифузійний апарат ДС 12 призначений для екстрагування твердих речовин. Пристрій в основному використовується на підприємствах харчової промисловості, де обробляється цукровий буряк. З його допомогою цукор витягується буряків, які попередньо були нарізані в стружку. Для цього застосовується спеціальна рідина, що екстрагує. Від цього устаткування великою мірою залежить ефективність виробництва підприємства. Адже саме дифузійний апарат впливає на те, скільки цукру вийде витягти з буряка, а скільки буде втрачено в процесі екстрагування. Існує кілька різновидів дифузійних апаратів. До основних типів даного обладнання слід віднести:

 • Похилий дифузійний апарат. Цей різновид найбільш широко поширена в харчовій промисловості на даний момент. При цьому конструкція пристрою не передбачає наявності спеціального ошпарювача, який працює в моделях колонного типу. Для підтримки оптимальної температури під час екстрагування використовуються від 4 до 6 теплопар, що підключаються до електронних потенціометрів.
 • Колонний дифузійний апарат. Відрізняється вертикальним корпусом, що виконаний у формі циліндра. Під порожнім валом встановлюються спеціальні контрлопаті, а також лопаті для транспортування стружки з буряка. Біля контрлопат встановлюються спеціальні пристрої, які відбирають проби суміш соку та стружки. Вони являють собою напрямні труби з сегментними вирізами, усередині яких знаходяться такі ж труби рухомого характеру (з вирізами).

Основні вимоги до дифузійних апаратів

Якщо говорити про сучасні дифузійні апарати, то слід зазначити такі основні вимоги до такого обладнання:

 • втрати цукру у відходах мають бути мінімальними;
 • при цьому важливо досягти максимальної концентрації дифузійного соку;
 • дифузійний сік повинен відрізнятися високим рівнем якості, отже обсяг мезги має бути мінімальним;
 • сучасний дифузійний апарат має вміти підтримувати безперервний режим роботи;
 • підтримка потрібної температури в процесі екстрагування цукру зі стружки.

Також слід зазначити, що дифузійні апарати повинні бути простими в експлуатації, а також при необхідності легко обслуговуватись та ремонтуватись. Найкраще, щоби співробітники виробничого підприємства самостійно могли забезпечити належний рівень обслуговування у виробничих умовах.

Види та причини неполадок у дифузійному апараті

Дуже важливу роль відіграє на підприємстві дифузійний апарат, цукор із буряків видобувається саме за його допомогою. Тому дуже важливо знати основні ознаки та причини поломки даного пристрою. До найпоширеніших слід віднести:

 • Тривала робота обладнання за високого навантаження. Чим інтенсивніше використовується дифузійний апарат, тим швидше йому знадобиться ремонт чи заміна.
 • Порушення правил експлуатації пристрою. Апарат може бути пошкоджений, якщо працівники підприємства використовували його неправильно.
 • Неналежне обслуговування. Несвоєчасна заміна вузлів, що вийшли з ладу, негативно вплине не тільки на якість продукції, а й на стан інших комплектуючих.
 • Тривалість роботи. Які дифузійні апарати можуть працювати десятиліттями при правильному обслуговуванні. Однак будь-яке обладнання з часом ламається. Тому важливо вчасно забезпечити професійний ремонт чи заміну дифузійного апарату на нову модель.
 • Механічні пошкодження. На підприємства можуть траплятися різноманітні непередбачувані ситуації, які часто призводять до деформації певних частин устаткування.
 • Проблеми з електромережею. Перепади напруги, наявність короткого замикання або інші причини можуть призвести до виходу з експлуатації певних комплектуючих обладнання.
Ремонт дифузійних апаратів у ТОВ «Сахавтомат»

ТОВ "Сахавтомат" забезпечує комплексний ремонт дифузійних апаратів ДС. При цьому компанія розгорнула виробництво таких запчастин для такого обладнання:

 • черпачного колеса – використовується видалення відходів (жома) з устаткування;
 • витків транспортної системи – застосовується для перемішування сокостружкової суміші;
 • валів – вони відповідають за переміщення бурякової стружки з нижньої частини дифузійного апарату у верхню;
 • дахів та корпусів дифузійного апарату.

Для виробництва комплектуючих для дифузійних апаратів у ТОВ «Сахавтомат» використовується виключно якісна сировина: нержавіюча та вуглецева сталь. При цьому процес ремонту передбачає не лише виготовлення заміни для зламаної деталі, а й ще:

 • дефектування перед ремонтними роботами;
 • техогляд перед ремонтом;
 • встановлення вузлів;
 • пуско-налагоджувальні роботи.

ТОВ «Сахавтомат» протягом десятиліть займається виробництвом комплектуючих та ремонтом для дифузійних апаратів. Наші співробітники розуміються на конструкціях різних типів і моделях даного обладнання. Вони точно знають, як працює одноколонний дифузійний апарат, що дозволяє в короткий час провести діагностику, визначити причину поломки і при необхідності здійснити заміну або ремонт комплектуючої. Ми працюємо по всій території України та проводимо роботи у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі тощо.